Лео Пасвольський, державний діяч

Студенти багатьох країн світу вивчають економіку з книжок Лео Пасвольського, відомого державного діяча США, уродженця Павлограда.

Лео Пасвольський народився у Павлограді у 1893 році. Даних про його сім'ю і періоди життя в цьому місті, на жаль, не збереглося. З 12-­річного віку Лео жив у США, де закінчив навчання у школі та вступив до Колумбійського університету. Після його закінчення працював журналістом. У 1919 році в ролі кореспондента двох нью­-йоркських газет вів репортажі з Паризької мирної конференції.

Проте однієї журналістики Пасвольському виявилося недостатньо. Він продовжує освіту в Інституті економіки (пізніше – Brookings Institution) у Вашингтоні, де проходили підготовку фахівці дуже високої кваліфікації. Закінчивши інститут, працював у галузі дослідження макроекономічних процесів.

У 1934 році Лео Пасвольський стає спеціальним помічником з питань економіки Держсекретаря США Гордела Хілла. Цю посаду він посідає до 1946 року. У 1941 році його також було призначено головним директором із досліджень відділу спеціальних досліджень, організованого Держдепартаментом США на час війни. У 1942 році Лео Пасвольський вже виконавчий директор цієї секретної організації.

У 1945 році Лео Пасвольський бере участь у конференції Bretton Woods. Після смерті Франкліна Рузвельта президентом США стає Гаррі Трумен. Відповідно з'являється і новий Держсекретар, який бере собі нових помічників. У 1946 році Лео Пасвольський залишає посаду помічника Держсекретаря. Він бере найактивнішу участь в організаційних роботах над створенням Організації Об'єднаних Націй. Причому, Пасвольський – один із головних ідеологів статутних принципів ООН. На думку істориків, Пасвольський вніс вагомий внесок у підготовку до вступу США до Організації Об'єднаних Націй. У цей же період і до самої смерті у 1953 році Лео Пасвольский працював директором інституту Міжнародного розвитку в Брукліні.

Уродженець Павлограда – автор багатьох книжок з економіки міжнародних відносин. Багато з них подано сьогодні в мережі Інтернету. Роботи відомого вченого­-економіста актуальні і через 50 років після його смерті.

Из книги «Павлоград 1784-2004»

Больше фото смотрите в галерее «Ретро Павлоград»

Все права на материалы охраняются в соответствии с законодательством Украины.
ВНИМАНИЕ!
Перепечатка материалов сайта разрешается только c письменного согласия издательства "Популярные Ведомости"
и при наличии активной ссылки непосредственно на страницу-источник материала.


e-max.it: your social media marketing partnerПохожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 15.09.2016 18:49
  В тарифе на газ заложена стоимость установки счетчика ...

  Подробнее...

   
 • 15.09.2016 12:21
  але людина зможе залишится на минулій схемі платі - по прописаним,вваж аю.хто побажає.Лічильн ики ...

  Подробнее...

   
 • 14.09.2016 15:25
  Здравствуйте!!! ! Обращаюсь к вам как к власти в городе!!! Примите меры!!! Вся Проточиловка в бурьянах ...

  Подробнее...

Нужна ли Павлограду искусственная новогодняя елка?