-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

25 січня до Дніпропетровська з офіційним візитом прибули координатор Дніпропетровської області від Міністерства охорони здоров’я України з питань впровадження реформування Світлана Осташко та завідуюча відділенням охорони здоров’я матері і дитини ДУ «Український інститут стратегічних досліджень» МОЗ України Олена Дудіна. Разом з представниками головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації вони відвідали ряд лікувальних закладів, де ознайомилися з роботою медичної сфери в умовах модернізації.

За оцінками представників Міністерства охорони здоров’я, Дніпропетровська область займає лідируючі позиції в питанні модернізації охорони здоров’я. Це стало можливим завдяки комплексному підходу та залученню світових експертів, які мають досвід впровадження подібних реформ в інших країнах.

«У Дніпропетровській області ми побачили системний підхід до реалізації реформи охорони здоров’я. Вже можна говорити про перші результати. Звичайно, має пройти певний час, щоб у повній мірі побачити позитивний ефект модернізації. Проте Дніпропетровщина йде правильним шляхом. Можу навести приклад Литви, яка стала на шлях реформ, впровадження яких зараз розпочато в Україні, ще двадцять років тому. За цей час середня тривалість життя литовців суттєво збільшилась», - відзначила координатор Дніпропетровської області від Міністерства охорони здоровя України з питань впровадження реформування Світлана Осташко.

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014