-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Цього року якість зібраного врожаю значно перевищила минулорічні показники. 80% зерна, яке надійшло на зернові склади та зернопереробні підприємства, - високої продовольчої якості – 1-3 класу. Минулого року зерно продовольчої категорії складало лише 55% від загальної кількості. Про це доповіла губернатору Олександру Вілкулу начальник Державної інспекції сільського господарства в Дніпропетровській області Лариса Мефьодова.

З урожаю поточного року на сертифіковані зернові склади надійшло вже 92,2 тис. тонн зерна, з нього пшениці 54,8 тис. тонн, в т.ч.:

- 1 класу - 7,2 тис. тонн (13,1%);

- 2 класу - 39,2 тис. тонн (71,6%);

- 3 класу - 6,2 тис. тонн (11,3%);

- 4 клас - 1 тис. тонн (1,9%);

- 5 клас - 0,2 тис. тонн (0,4%);

- 6 клас - 0,9 тис. тонн (1,7%).

«Зерно, яке надійшло на зернові склади та зернопереробні підприємства в цьому році, фактично усе є продовольчим, порівняно з минулим роком – тоді на цей час надійшло лише 55% продовольчого зерна, інше – фуражне. Держсільгоспінспекція в області здійснює постійний контроль за якістю зерна, яке надходить на зернові склади та зернопереробні підприємства, в тому числі за дорученням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула під особливий контроль взято перевірку якості зерна, що продається товаровиробниками в регіональний стабілізаційний фонд», - сказала Лариса Мефьодова.

Довідка: Державна інспекція сільського господарства в Дніпропетровській області здійснює державний нагляд (контроль) за дотриманням земельного законодавства в області, використанням земель всіх категорій і форм власності, а також контроль в частині насінництва, родючості грунтів, експлуатації та технічного стану машин, охорони прав на сорти рослин, веденням кількісно-якісного обліку зерна і продуктів його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах незалежно від форм власності і господарювання, проведенням декларування сільськогосподарської продукції, у тому числі зернових культур.

Управління преси та інформації облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014