-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Законопроект про ринок землі найближчим часом буде внесений на розгляд Верховної Ради у першому читанні. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк на брифінгу в Києві в середу, передають кореспонденти УКРІНФОРМу.

"Я сподіваюсь, що найближчим часом питання про ринок земель буде внесено до Верховної Ради на перше читання", - сказав міністр.

За його словами, очікується, що між першим і другим читанням законопроекту будуть внесені всі ті пропозиції та зміни, які пролунали при його обговоренні на всіх рівнях. "Необхідно, щоб закон про ринок землі був оптимальний і враховував завдання Президента не обезземелити українського селянина, а стимулювати розвиток українського села", - зауважив М.Присяжнюк.

На його думку, після введення в дію закону з 1 січня 2012 року не треба очікувати якихось кардинальних змін або потрясінь. Головне, що сільськогосподарська земля зможе використовуватися як застава для залучення коштів на виробництво сільськогосподарської продукції. "Для нас це важливо як для держави в цілому, так і для аграрного сектору зокрема. Наше завдання, щоб селянське господарство ефективно використовувало свою землю, а для цього потрібні обігові кошти", - зауважив урядовець.

М.Присяжнюк також повідомив, що міністерство разом з Національним банком України щоденно відпрацьовує можливості кредитування особистих селянських господарств і сімейних ферм, щоб мотивувати їх розвиток. "Ми запроваджуємо проект під назвою "Маєток". Наше завдання на сьогодні - мотивувати зацікавленість приватного особистого селянського господарства у виробництві сільськогосподарської продукції", - сказав міністр.

При цьому він заперечив чутки про збільшення податків на землю з 2012 року. "Законопроектом про ринок землі не пропонується збільшення ніяких податків на землю", - сказав М.Присяжнюк. Він додав, що пропозиції міністерства зводяться до того, щоб орендар сільськогосподарської землі близько 1% плати за оренду спрямовував на спеціальний рахунок сільської ради для соціально-економічного розвитку населених пунктів.Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014
Вторник, 01. Июль 2014