Держава підтримуватиме розвиток сімейних ферм для збільшення товарності молока

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Держава підтримуватиме розвиток і будівництво нових молочних комплексів, їх реконструкцію, а також сімейних ферм для збільшення товарності молока. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк на брифінгу в Києві в середу, передають кореспонденти УКРІНФОРМу.

«Бюджетна підтримка надаватиметься на розвиток і будівництво нових молочних комплексів, їх реконструкцію, а також сімейних ферм», - сказав міністр.

За його словами, наразі рентабельність молочної галузі становить 17-20%, а товарність молока, виробленого у населення, не перевищує 18%. «Наше завдання мотивувати розвиток сімейних ферм, щоб товарність молока досягла якомога більшого відсотка», - сказав М. Присяжнюк.

При цьому він зауважив, що поточного року очікується виробництво 11,2 млн тонн молока. «Це дає нам можливість на 100% забезпечити внутрішню потребу і забезпечити експортний потенціал, який постійно зростає», - відзначив міністр.

Крім того, за його словами, в нинішньому році галузь молочного скотарства стала привабливою для інвестицій. «Розпочато будівництво близько 70 комплексів молочного спрямування», - поінформував міністр.

Завдання міністерства полягає в тому, щоб стабілізувати поголів'я молочного скотарства, а також обсяги виробництва молока в сільгосппідприємствах, а в наступному році приступити до нарощування обсягів виробництва цієї продукції, зазначив М. Присяжнюк. «Нам необхідно мати стабільне забезпечення внутрішніх потреб і, звичайно, враховуючи те, що ця продукція є експортно орієнтованою. Тому нам необхідно нарощувати обсяги виробництва і обсяги експорту», - сказав міністр.


e-max.it: your social media marketing partner

Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 03.08.2016 16:31
  Фу блин, позорище какое, смотреть тошно. Сначала подошёл, типа вообще не при делах, потом ударил и ...

  Подробнее...

   
 • 25.07.2016 08:37
  но вольному воля.8млн хат в Украине поставили счетчики за свои деньги. .не нравится всегда есть ...

  Подробнее...

   
 • 22.07.2016 16:34
  Была милиция , а стала полиция, ничего не изменилось в работе, одно название!

  Подробнее...

Покупаете ли вы мясо и молоко на стихийных рынках?

Да, потому что там дешевле - 17%
Да, но только у знакомых продавцов - 14.9%
Очень редко - 13.8%
Никогда не покупаю и другим не советую - 54.3%

Результаты: 94
Голосование на этот опрос закончилось