-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

На Дніпропетровщині триває посів пізніх зернових культур. Завершуються роботи з висадки картоплі – вже посаджено 50 тис. га, тобто 95% від запланованого. Також посіяно понад 25 тис. га овочів (72%), майже 326 тис. га соняшника (83%) та близько 255 тис. га кукурудзи (71%). Роботи з посіву кукурудзи, соняшника та овочів аграрії області планують закінчити до 9 травня, повідомляють у департаменті агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Наразі погодні умови є сприятливими для проведення весняно-польових робіт. Аграрії працюють чітко за графіком. Посівна кампанія на Дніпропетровщині забезпечена всіма необхідними матеріальними ресурсами у достатній кількості - закуплене зерно, мінеральні добрива, дизельне паливо, підготована до використання сільськогосподарська техніка», - зазначив директор департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Удовицький.

Він нагадав, що на Дніпропетровщині в строк завершився посів ранніх зернових культур. Після закінчення робіт з посіву овочів, соняшника та кукурудзи господарства регіону перейдуть до гречки. Посів цієї культури в області розпочнеться на початку травня.

Весняно-польові роботи на Дніпропетровщині закінчаться у травні та в цілому охоплять 1 млн 220 тис. га. У структурі посівів будуть витримані науково обґрунтовані нормативи - 60% зернових та 20% технічних культур.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014