-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

На Дніпропетровщині тривають весняно-польові роботи. На початку травня був завершений посів соняшника (близько 400 тис. га) та ярого ріпаку (2,6 тис. га). Також цього місяця закінчені роботи з висадки картоплі (майже 53 тис. га).

Продовжується посів 32 тис. га овочів (вже виконано 90% до плану) та 10 тис. га гречки (32%). Незважаючи на тривалу відсутність опадів, зроблені в області посіви озимих та ранніх зернових культур знаходяться у доброму та задовільному стані. Вже розпочалося колосіння озимих культур, що дозволить провести жнива на 12-14 днів раніше, ніж у попередні 5-7 років. Про це повідомили у департаменті агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Подальший план посівної кампанії в області наразі корегується через посуху, яка продовжується з 6 квітня. Зараз рівень вологи у ґрунті складає 80 мм при нормі 130 – 140 мм. За завданням губернатора Дмитра Колєснікова на Дніпропетровщині ведеться щоденний моніторинг стану озимих та ранніх зернових культур.

«Наразі всі озимі та ранні зернові культури знаходяться у доброму та задовільному стані, - зазначив директор департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Удовицький. – Навіть за умови, якщо дощу не буде найближчі 10-12 днів, шкоди для посівів посуха не завдасть. Проте за прогнозами опади ми очікуємо вже цього тижня».

Він додав, що за таких погодних умов доцільно внести незначні корективи у структуру посівних площ. Так, в області вже засіяна достатня кількість кукурудзи – 317 тис. га, це майже 90% від запланованого. На площі, що залишилася, замість кукурудзи посіють просо і сорго. Це також зернові культури, посів яких дозволить витримати науково обґрунтовані норми – 60% зернових та 20% технічних культур.

Цього тижня у Дніпропетровську відбудеться селекторна нарада щодо внесення корективів у план посівної.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014