-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

20 червня у Дніпропетровській обласній раді обговорили реалізацію проектів Канадського агентства міжнародного розвитку (КАМР) у Дніпропетровській області. Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод зустрівся з координатором програми КАМР в Україні Джіною Уотсон, директором програми КАМР в Україні Стівеном Поттером, головою Дніпропетровської обласної громадської організації «Сільськогосподарcька консультаційна служба» Максимом Максимовим.

- Основна мета співпраці КАМР з Україною – збільшити економічні можливості нашої крайни в умовах зміцненої демократії. Сьогодні ми вже можемо говорити про результати діяльності КАМР. Зокрема, покращено рівень надання послуг у сфері економічного розвитку, економічного планування, енергоефективності та переробки сміття у 8 великих та малих містах. Плануються перевірки підприємств із використанням системи управління ризиками. Перевірятимуть такі аспекти їхньої діяльності, як оподаткування, пожежна безпека, санітарні та ветеринарні умови. Також у визначених комерційних та інших судах, що розглядають бізнес-справи, буде зменшено час на винесення судового рішення на 30% , - зазначив Євген Удод.

КАМР підтримує проекти у сфері харчової безпеки, сприяє розвитку сільськогосподарського сектору. Особлива увага приділяється збільшенню обсягів чистого експорту зернових культур та використанню екологічно чистих практик і норм. Сьогодні на Дніпропетровщині успішно реалізується проект «Підвищення конкурентоспроможності молочної галузі в Україні», спрямований на сільські домашні господарства та приватні ферми. Завдяки йому створюються стабільні бізнес-зв'язки між виробниками і переробниками молока. Зокрема, в Покровському районі працює кооперативна навчальна ферма, що спеціалізується на виробництві молока з використанням передових технологій та механізації.

Очікується, що близько 2500 молочних фермерів та керівників підприємств кооперативного типу у Дніпропетровську будуть працювати із покращеними виробничо-збутовими ланцюжками. Це дозволить збільшити обсяги та значно покращити якість молока. Жителі Дніпропетровського регіону зможуть отримувати якісну та недорогу продукцію від регіонального виробника. В першу чергу це стосується дитячих садів, шкіл, інтернатів та медустанов. Канадські партнери також мають позитивний досвід у реалізації різних сільськогосподарських проектів із залученням молоді і можуть допомогти втілити цей досвід на Дніпропетровщині.

Канада – четвертий за розміром двосторонній донор в Україні. Завдяки КАМР триває діяльність з розбудови потенціалу України щодо забезпечення координації донорської допомоги шляхом заохочення проведення спільного моніторингу проектів та активній участі в засіданнях низки донорських робочих груп.

- Зараз у Дніпропетровській області реалізуються 3 проекти – «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (РЕОП) та «Підвищення конкурентоспроможності молочної галузі в Україні». Президент Віктор Янукович наголошує на тому, що влада повинна максимально сприяти соціально-економічному розвитку в сільській місцевості. У зв’язку із цим розроблено новий проект – «Розвиток зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів», який втілюватиметься у Дніпропетровському регіоні та АР Крим. Його завдання - сприяти об’єднанню українських фермерів з метою підвищення ефективності і розширення їхнього бізнесу з вирощування зернових, - зауважив Євген Удод. - Проект розрахований на 5 років. Його реалізація дозволить збільшити кількість учасників кооперативів зі зберігання і збуту зернових, зробити зберігання зерна більш дешевим та створити навчальну базу у Дніпропетровському державному аграрному університеті і Київському національному аграрному університеті для сприяння сільськогосподарським виробникам у розвитку сильних кооперативів.

Відділ з питань зв’язків з громадськістю та пресою обласної ради

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014