-
Читайте в ПВ
(1 голос, среднее 1.00 из 5)

На Дніпропетровщині запрацює перший в Україні кооперативний зерновий елеватор. Його будівництво профінансує Міністерство закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) у рамках Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів, що реалізується за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода.

Створять його у смт. Васильківка на базі сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Зерновий». Об'єм інвестицій канадської сторони складе близько 2 млн доларів. Будівництво ТОВ «Перший кооперативний елеватор» планують розпочати наприкінці весни. Він вміщатиме одночасно 36 тис. тонн зернових та матиме все необхідне для зберігання зерна, його сушіння та очищення.

«Кооперативний рух може повністю забезпечувати свої території якісною сільськогосподарською продукцією, вирішувати питання працевлаштування та розвитку громад. Дніпропетровщина завжди була однією з перших за кількістю та якістю зернових в Україні, а розвиваючи кооперативний зерновий рух ми зможемо не тільки забезпечити себе якісною продукцією, а й розвивати та збільшувати експортну мережу у цьому напрямку», – зазначив Євген Удод.

Нагадаємо, загалом на Дніпропетровщині створено 35 кооперативів, 14 з яких – молочарські. Розвиток та фінансування відбувається за сприяння Дніпропетровської обласної ради та громадської організації «Сільськогосподарська консультаційна служба» від українсько-канадського проекту «Підвищення конкурентноспроможності молочного сектору в Україні» (через фінансову підтримку уряду Канади).

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 03.04.2015 12:57
  Пробовали. Вся помощь - номера телефонов, по которым тоже никакой помощи. Посмотрим, что будет ...

  Подробнее...

   
 • 31.03.2015 12:52
  молодцы что тут скажешь,а главное что без "айдара" все получилось.

  Подробнее...

   
 • 29.03.2015 20:24
  а главное, что вовремя. Попробуем - спасибо!

  Подробнее...

Объективно ли местные СМИ подают информацию?

Регион

Вторник, 07. Апрель 2015
Понедельник, 06. Апрель 2015
Суббота, 04. Апрель 2015
Пятница, 03. Апрель 2015