Монетазиація субсидій: на що українці зможуть витратити отримані кошти

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Марія Репко, заступник директора Центру економічної стратегії, експерт РПР

Монетизація залишків – ефективний спосіб мотивації людей до економії. Особливо важливо, що не передбачається цільове використання цих коштів на енергоефективність. Такі ідеї були. Справа в тому, щоб людина могла, наприклад, вже утеплити будинок або поміняти лампочки на енергоефективні. У такому випадку монетизовані кошти просто б «зависли».

Нецільова монетизація дозволяє направити ресурс на освіту, покупки, словом, на те, що людина вважатиме за потрібне. Якщо ж будинок недостатньо енергоефективний – можна буде витратити ці гроші на утеплення або «розумне» освітлення. У такому випадку в наступному періоді економія буде більш істотною.

Природно, монетизація субсидій повинна супроводжуватися зниженням нормативів споживання енергоносіїв – поступовим приведення їх до норм для енергоефективних будинків. Ми припускаємо, що політика в цьому напрямку буде послідовною – адже це один з основних пріоритетів реформи, і політики в цій галузі вже давно відомі і адаптовані для України.

Якщо ми зможемо споживати менше енергетичних ресурсів – позитивом стане не тільки економія для кожної сім'ї. Країні в цілому не доведеться купувати дорогий газ і вугілля за кордоном, ми отримаємо більш стабільну гривню і більш стійку економічну ситуацію.

VoxConnector, спеціально для газети «Популярные Ведомости»


e-max.it: your social media marketing partner

Комментарии   

 
0 #1 пільгиGuest 12.05.2017 10:49
з пільг на транспорт почати монетизацію. наприклад в райцентрах і селах України один день в місяць пільговий пенсіонерам чи 1 в тиждень. тому поділити ті мілярди що зараз на всих 12 млн пенсіонерів. щоб в столиці і райцентрі і селі одна сума на руки. по Конституції всі рівні пенсіонери. потр соцсправедливіс ть. олег
Цитировать | Сообщить модератору
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 12.05.2017 10:49
  з пільг на транспорт почати монетизацію. наприклад в райцентрах і селах України один день в місяць ...

  Подробнее...

   
 • 22.04.2017 11:28
  люди подскажите куда звонить что б узнать попал ли на роботу брат ш павлоградская есть ли ...

  Подробнее...

   
 • 15.04.2017 22:49
  Страшно хочу посмотреть Сартра! Пожалуйста, подскажите, где в Павлограде(!) можно увидеть Сартра ...

  Подробнее...

Яндекс.Метрика