-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

6 лютого 2012 р. під головуванням першого заступника міського голови Вершини А.О. відбулось засідання комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На черзі денній стояло питання про невідкладні заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з припиненням прийому стічних стоків від КП «Павлоградводоканал» до очисних споруд ДП НВО ПХЗ на селищі ім. 18 вересня м. Павлограда.

З інформацією виступив голова комісії з питань ТЕБ та НС Вершина А.О. Він повідомив, що згідно розпоряджень, доручень та інших вказівок, які надійшли з початку різкого зниження температури повітря від губернатора області всім керівникам, з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, рекомендується не допускати відключень систем життєзабезпечення населення.

Директор КП «Павлоградводоканал» Карпець О.С. проінформував, що 06.02.2012 року, після 10.00 год. надійшло повідомлення про те, що ДП НВО ПХЗ (керівник Шиман Л.М.), припинило приймання каналізаційних стоків з селища ім. 18 вересня, мотивуючи своє рішення заборгованістю КП «Павлоградводоканалу» перед ДП НВО ПХЗ за прийом та очищення стоків, та не пролонгацією існуючого договору. В разі тривалого припинення приймання каналізаційних стоків з селища ім. 18 вересня, КП «Павлоградводоканал» буде змушене припинити подачу питної води на селище ім. 18 вересня, що спровокує виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Вислухавши директора ДП НВО ПХЗ Шимана Л.М., начальника фінансового управління міської ради Роїк Р.В. та начальника Павлоградського РУ ГУ МНС України в Дніпропетровській області Миславського О.В. комісія прийняла рішення відновити подачу каналізаційних стоків з селища ім.18 вересня на очисні споруди підприємства та врегулювати фінансово–договірні угоди між КП «Павлоградводоканал» та Державним підприємством НВО «Павлоградський хімічний завод».

http://pavlograd-official.orgНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014