-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Губернатор запалив символічний вогник у домівці фермерів Олександра та Олександри Триниток з села Широке Верхньодніпровського району. Цього дня «блакитне паливо» надійшло до 108 домівок села.

Відкриття газопроводу в селі Широке завершило газифікацію території Верхівцевської міської ради, до складу якої входять місто Верхівцеве, селище Соколівка та село Широке.

«На передодні святкування 80-річчя Дніпропетровської області ми відкриваємо об’єкти, які розвивають регіон та покращують якість життя нашого населення. Створення належних умов у сільській місцевості – це важливий елемент розвитку агропромислового сектору, у тому числі, це додаткові можливості для молодих спеціалістів, аби вони поверталися та працювали на благо свого рідного села та регіону», – сказав Олександр Вілкул.

Загальна протяжність газопроводу середнього тиску – 10,25 км: з них протяжність підвідного газопроводу – 2,5 км та розвідних мереж газопостачання – 7,75 км. Загальна вартість його будівництва складає близько 1,191 млн грн.

Губернатор також зазначив, що для розвитку Верхньодніпровського району в 2011 році виділено більше 8 млн грн. (з державного – більше 1,5 млн грн., з обласного бюджету – близько 6,5 млн грн.). Зокрема, у районі відремонтовано близько 3,8 тис. кв. м доріг, встановлено системи доочищення води у 5 дитячих садках, проведений капітальний ремонт спеціального навчально-реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами. Від підтоплень захищено вулиці міста Верхньодніпровськ та 28,5 га території с. Мишурін Ріг (влаштовано дренажний канал довжиною 1,42 км). Також для району придбаний 1 сміттєвоз, установлені контейнерні майданчики для збору твердих побутових відходів у селищі Дніпровське, містах Верхівцеве та Верхньодніпровськ. У селищі Дніпровське та селі Пушкарівка встановлені дитячі майданчики, капітально відремонтовані дві братські могили радянським воїнам у с. Перше Травня, у місті Верхівцеве відкритий навчально-виховний комплекс «школа – дитсад», для безкоштовного підвозу дітей та вчителів сільської місцевості до школи придбаний шкільний автобус.

«Ми бачимо, що під керівництвом Олександра Вілкула в області та в нашому районі будуються дороги, створюються дитячі садки, розвивається інфраструктура. У цей святковий рік це і є найкращим подарунком для нас. Це надає впевненості у своєму майбутньому та майбутньому наших дітей», - сказав фермер Олександр Тринитка.

Довідка: На території Верхньодніпровського району розташовано 69 населених пунктів, у тому числі 66 сіл. У районі газифіковані 32 населені пункти (46,3%).

Загалом за 2010-11 роки в сільських районах області проведено 164 км газопроводів, що забезпечило газопостачанням 16,5 тис. жителів сіл.

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014