-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

12 квітня 2012 року відбулася загальноміська нарада перших керівників міста по плануванню співпраці та контролю за її виконанням під головуванням міського голови Олександра Копитова. В нараді взяли участь секретар ради Оксана Вінницька, заступники міського голови, керівники підприємств, організацій та установ міста.

Директор МЖКП Ірина Кривенко поінформувала присутніх про закінчення у місті опалювального сезону 2011-2012 року. Зокрема, за її словами, за підсумками роботи підприємства в опалювальний період послуги, які надаються МЖКП, надавалися своєчасно та в повному обсязі. За результатами проходження опалювального періоду аварійних ситуацій, які б призвели до зупинки котельних, не виникало. Опаленням було охоплено221 житловий будинок міста. Тепло надавалося всім бюджетним установам та іншим споживачам послуги централізованого опалення. Житлові будинки міста обладнані засобами обліку теплової енергії на 53% (117 будинків). За період з 15.10.2011 року по 31.03.2012 року котельними вироблено 92,8 тис.Гкал теплової енергії, спожито вугілля - 27,5 тис. тонн; електроенергії – 3341,3 тис. кВт.

Інформуючи присутніх щодо проведених заходів із санітарної очистки міста Першотравенська в.о. заступника міського голови – начальника управління комунального господарства та майна Андрій Козаченко зазначив, що, в основному, до Великодня місто повністю прибрано, побілені дерева та бордюри.

Також на засіданні заступник міського голови Сергій Яковіненко надав присутнім інформацію про банківський рахунок міської Ради ветеранів війни та праці, на який колективи підприємств, організацій та установ міста можуть перераховувати благодійні внески. Сергій Олексійович нагадав, що у місті лишилося всього 29 учасників бойових дій в роки Великої Вітчизняної війни. Тож всі ми повинні приділяти особливу увагу людям, яким зобов’язані мирним сьогоденням. Кошти, які надходитимуть на рахунок Ради ветеранів, буде використано на ремонт їх житла, придбання ліків, тощо.

Насамкінець міський голова Олександр Копитов звернувся до присутніх в залі керівників з проханням підтримати ветеранів Великої Вітчизняної війни та перерахувати кошти на рахунок міської Ради ветеранів з нагоди святкування Дня Перемоги.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

http://pershotravensk.com.uaНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014