-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

З приходом весни, всі люди намагаються прибирати біля оселі, на вулицях, на майданчиках, в парках і т. д. Весело і любо стає на душі, коли навкруги чистота, зеленіє трава, зацвітають дерева.

Але, на жаль, є люди, яким байдуже, що коїться навкруги! Вони без сорому виносять сміття будь-куди, утворюючи прямо на території селища стихійні сміттєзвалища. Ще багато жителів не заключили договір на вивезення сміття, їх не турбує те, що вони засмічують навколишнє середовище викидаючи сміття на луки, в парк і т. д.

Ось, наприклад, по вул. Набережна зробили справжнє сміттєзвалище. Ціла купа перегною, все що завгодно несуть люди і викидають. Неодноразово я зверталася з проханням, попереджала, але все марно.

І ось напередодні свят голова селищної ради Войнов С.В. допоміг нам з технікою, бо без неї неможливо було прибрати гори сміття. Дуже йому дякуємо. А потім ми своїми силами прибрали належну територію, посадили дерева і кущі.

Хочеться подякувати жителям, які приймали участь у наведенні порядку, а саме сім’ям: Садових, Приходченко, Лосенко, Правда, Дмітрюк, Шкірміни і всім жителям, які вийшли прибирати прилеглі території. Також дякую сім’ї Чорноус, дітям, які прийняли участь в суботнику.

Думаю, що ми зможемо втримати чистоту і порядок, адже це перш за все наше обличчя, наше виховання, цим ми показуємо приклад нашим нащадкам.

http://www.petropavl-rn.dp.gov.uaНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014