-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Про це повідомив губернатор Олександр Вілкул, виступаючи на черговій сесії Дніпропетровської обласної ради, підбиваючи підсумки проходження минулого опалювального сезону і ставлячи завдання з підготовки житлово-комунального господарства області до нового опалювального сезону.

«На Дніпропетровщині опалювальний сезон був своєчасно розпочатий і пройшов в стабільному режимі. Не було допущено перебоїв в енергозабезпеченні підприємств ЖКГ та резонансних подій, пов'язаних з тривалими перебоями в наданні житлово-комунальних послуг населенню. Цей результат досягнутий завдяки системній роботі та консолідації бюджетів всіх рівнів. Ми маємо позитивну, фактично дворазову, динаміку фінансування заходів з модернізації у сфері ЖКГ з бюджетів усіх рівнів», - сказав Олександр Вілкул.

Зокрема, в 2010 році на ці заходи було профінансовано на 545 млн грн, в 2011 році – на 900 млн грн, а в 2012 році передбачено виділити – 1,042 млрд грн.

З 2010 року у ході модернізації ЖКГ області вирішуються питання, якими не займалися багато років. Серед будівництво комунальної котельні в Марганці, і модульних котелень у Вільногірську, реконструкція котелень у Дніпродзержинську, Павлограді та Нікополі.

У 2011 році була введена в експлуатацію сучасна котельня в Петриківському районі, яка працює на комбінованому споживанні природного газу та електроенергії.

«Ці заходи дозволили поліпшити якість послуг з теплопостачання для 145 тисяч жителів області та забезпечити стабільним теплопостачанням 17 об'єктів бюджетної сфери», - сказав Олександр Вілкул.

Наразі за завданням губернатора в області завершується розробка енергозберігаючих проектів, що передбачають реконструкцію котелень у Дніпропетровську, Кривому Розі, Павлограді та районах області з переведенням їх на електротеплоакумуляцію і деревні пелети.

Крім того, в обласному бюджеті цього року передбачено кошти на:

- будівництво та реконструкцію водогонів в Новомосковську, Новомосковському та Софіївському районах;

- реконструкцію очисних споруд в Павлограді, Синельникове, Дніпропетровську, Солононянськом і Юрівському районах.

Управління преси та інформації облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014