-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Завдяки реалізації спільного проекту Дніпропетровської обласної ради та ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, ІІ фаза» у селі Кочережки Павлоградського району встановлено освітлення на центральній вулиці довжиною у п’ять кілометрів.

- Проекти, присвячені відновленню вуличного освітлення на сільських вулицях стають все популярнішими у Дніпропетровському регіоні. Проблема, яка є актуальною і для мешканців міст, сьогодні ефективно вирішується у сільських районах, - зазначив голова обласної ради Євген Удод. – Об’єднуючи ресурси обласного і місцевого бюджетів та коштів проекту, місцеві жителі отримують реальну можливість вирішити нагальні питання своїх територій.

- Сьогодні сільські громади Дніпропетровщини лідирують в Україні за кількістю проектів, що реалізуються. Завдяки участі у проектах ми ремонтуємо дитячі садки і сільські амбулаторії, бібліотеки і клуби, відроджуємо соціальну інфраструктуру населених пунктів. А головне – ми повертаємо людям надію на краще життя, - наголосив Євген Удод. - Нині до практики проектного підходу ми долучаємо міста області, де також чимало проблемних питань. Дивлячись на постійно зростаючу зацікавленість місцевих громад щодо участі у проектах, можу упевнено сказати, що цього року кількість їх учасників значно зросте. От і Кочережківська сільська рада знову підготувала проект про встановлення вуличного освітлення на інших вулицях села. Той, хто відчув позитивні результати від такого формату співпраці, стане постійним учасником усіх обласних, національних і міжнародних конкурсів проектів, - зауважив Євген Удод.

Відділ з питань зв’язків з громадськістю та пресою обласної радиНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014