-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Про це повідомив губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул під час виїзної наради щодо будівництва другої черги об’їзної дороги «Південний обхід міста Дніпропетровська». У нараді також узяли участь заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Микола Сироватський, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, проектних та підрядних організацій.

«Із запуском першої черги дороги у грудні минулого року за межі центральної частини Дніпропетровська було виведено 7,5 тисячi одиниць транспорту щоденного транзитного потоку. Цього року після відкриття другої черги стоїть завдання через Південний міст вивести транзитний потік з правого берега міста. Це понад 10 тисяч одиниць транспорту щодоби. У подальшому введення в експлуатацію наступних (третьої та четвертої) черг окружної дороги виведуть за межі міста весь транзитний потік – у 30 тисяч одиниць транспорту щодоби. Це те питання, яке не вирішувалося десятиліттями, а наразі за підтримки нашого Президента й Уряду вирішується за кілька років», - сказав Олександр Вілкул.

Губернатор підкреслив, що під час свого робочого візиту на Дніпропетровщину 21 червня 2012 року прем'єр-міністр України Микола Азаров поставив завдання перед Державним агентством автомобільних доріг України завершити будівництво другої черги окружної включно з дорожнім покриттям Південного мосту Дніпропетровська у вересні 2012 року. Тож Олександр Вілкул поставив жорстку вимогу до виконавців робіт - чітко додержуватися щоденного графіку робіт.

Загальна протяжність другої черги об’їзної Дніпропетровська – 9,8 км, а саме: від автодороги Дніпропетровськ – Запоріжжя до м. Дніпропетровськ – 5,8 км; від межі м. Дніпропетровськ до вул. Мільмана – 1,2 км; покриття Південного мосту м. Дніпропетровськ з підходами (правобережна та лівобережна частини) – 2,8 км. Також, в рамках проекту передбачено виконання поточного ремонту радіальної дороги Дніпропетровськ – Новомиколаївка – 2,5 км.

Нова ділянка дороги включатиме 3 шляхопроводи, 3 гофротунелі (конструкції для проведення комунікацій під дорогою), 2 дворівневі транспортні розв'язки. Будуть перевлаштовані 4 нитки магістрального газопроводу, 2 повітряні лінії електропередач ПЛ 150 кВ та 4 повітряні лінії ПЛ 330 кВ.

Начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Микола Сироватський доповів губернатору, що роботи йдуть з суворим дотриманням графіку. Наразі на об’єкті знято третину (63 тис кубометрів) верхнього шару ґрунту, влаштовано тимчасову дорогу, розпочато влаштування земляного полотна, заготовлено 214 тонн щебеново-піскової суміші, перевлаштовано 3 з 9 водоводів, 6 з 23 кабелів зв'язку, завершується будівництво телефонної каналізації.

ДОВІДКА: Будівництво Південного обходу дасть змогу створити напівкільце навколо м. Дніпропетровська, що дозволить збільшити пропускну спроможність доріг і вивести за межі міста значну частину транзитних транспортних потоків, а також сприятиме підвищенню безпеки руху та покращенню екологічної ситуації.
Протяжність обходу – 62,6 км. (Орієнтовна вартість – 3 056,4 млн грн). Будівництво здійснюється 4-ма чергами.

Вартість І черги – 763,0 млн грн., побудована у 2011 році, протяжністю 18,0 км (поєднала між собою два транзитних потоки – Криворізький та Запорізький).

У складі дороги: міст через р. Мокра Сура, 6 шляхопроводів, 3 транспортні розв'язки у двох рівнях.

З метою подальшої реалізації зазначеного проекту протягом 2012–2014 років заплановано здійснення будівництва другої, третьої та четвертої черг Південного обходу м. Дніпропетровська протяжністю 44,6 км, орієнтовною вартістю 2 293,4 млн грн.

Управління преси та інформації облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014