-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

17 липня за дорученням міського голови перший заступник міського голови Юрій Калмиков та заступник міського голови Сергій Яковіненко, а також головний архітектор міста Тетяна Дуплянко і завідувач санітарно-гігієнічного відділу Першотравенської СЕС Тетяна Архипова зустрілись з мешканцями приватного сектора (вул.Шкільна).

Напередодні на особистому прийомі міського голови громадяни поскаржились Олександру Копитову на гаражне товариство «Центральне», яке має у користуванні ділянку, проте вона знаходиться в антисанітарному стані. Мешканців таке сусідство не влаштовує, адже вони дбають про порядок біля своїх дворів і хотіли б відповідного впливу міської влади на керівництво гаражного товариства. Після тривалого спілкування з представниками обох сторін Юрій Калмиков визначив термін, у який голова товариства організує та виконає певну роботу. Трохи згодом до зустрічі приєднався й міський голова. Конфлікт було врегульовано і заспокоєні мешканці розійшлись по домівкам.

Насамкінець Олександр Копитов поспілкувався з керівником та членами «Центрального» щодо діяльності товариства та проблемних питань, які належать до компетенції органів місцевого самоврядування Першотравенська. Під час діалогу, з’ясувалось, що товариство має не всі установчі документи для законного користування землею територіальної громади Першотравенська. Така ситуація у більшості міських товариств, адже генплан та межі міста тривалий час лишались не затвердженими, що перешкоджало належному оформленню документів. Олександр Копитов повідомив присутнім, що це складне, як усім відомо, питання міська влада нарешті вирішила і найближчим часом відповідні служби активізують роботу щодо впорядкування взаємовідносин між гаражними товариствами та виконавчим комітетом. Кошти від оренди за землю, що сплачуватимуть товариства будуть використовуватись на благоустрій міста – на ремонт доріг та інше.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

http://pershotravensk.com.ua/
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014