-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

У с. Межиріч Павлоградського району завершено капітальний ремонт вуличного освітлення, який проводився у рамках спільного проекту Дніпропетровської обласної ради та ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за особистої підтримки голови обласної ради Євгена Удода.

В урочистостях з нагоди цієї довгоочікуваної події взяли участь голова Павлоградської райдержадміністрації Віктор Дуднік, голова районної ради Вадим Булгаков, депутат обласної ради Савелій Коцаренко, начальник відділу з питань розвитку місцевого самоврядування Дніпропетровської обласної ради Олексій Тішкін, координатор з впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Дніпропетровській області Олена Харченко, партнери проекту.

- Проектний підхід для розвитку громад та успішна співпраця місцевих рад з міжнародними донорськими організаціями все активніше застосовується на території Дніпропетровської області і приносить позитивні результати, - підкреслив, вітаючи межирічан, голова обласної ради Євген Удод. - Завдяки застосуванню такого механізму протягом останніх двох років в області реалізовано сотні мікропроектів. Ми відновлюємо вуличне освітлення на сільських і селищних вулицях, ремонтуємо дитячі садки, школи, медичні заклади. Все це стало можливим завдяки об’єднанню зусиль влади, громади та проекту ЄС/ПРООН.

Голова обласної ради висловив переконання, що така тісна співпраця та зростання громадянської активності наших земляків дозволить суттєво покращити рівень життя наших земляків.

Пам’ятну дошку на честь завершення проекту відкрили координатор проекту Олена Харченко та голова сільської благодійної громадської організації Віктор Петрушенко.

Від імені жителів села Межиріцький сільський голова Тетяна Чумак подякувала всіх, хто допомагав у реалізації проекту, та висловила надію на подальшу співпрацю.

Відділ з питань зв’язків з громадськістю та пресою обласної радиНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Комментарии   

 
0 #1 а где освещение?Никита Матвеевич 26.07.2012 14:11
Cтранно, читаю, вроде и проект завершили, и освещение появилось. И вроде все хорошо. Только большинство улиц села ночью выглядят так, что хоть глаз выколи!!! В Маврино так уж точно! у нас, конечно, главное устроить показуху и отчитаться, что все хорошо. A вот результат, как всегда... не для людей!
Цитировать | Сообщить модератору
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014