-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Голова облдержадміністрації провів виїзну робочу нараду з реконструкції водоводу в місті Тернівка. У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник, Тернівський міський голова Віталій Тарелкін, керівники підрядних організацій.

Реконструкція в місті Тернівка проходить на ділянці від Центральної районної поліклініки до вулиці Перемоги. Водовід на зазначеній ділянці перебуває в аварійному стані. Він побудований 1978 року. З того часу було замінено лише 30% чавунних труб водоводу на сталеві.

Наразі аварійні пориви на ділянці зі старих чавунних труб призводять до великих втрат питної води, затоплення й руйнування насипу залізничного полотна, оскільки водовід проходить поблизу залізниці. У результаті частих аварій припиняється водопостачання 65 п'ятиповерхових житлових будинків, 3 дитячих садків на 600 чол., 2 шкіл на 1400 чол., котельні, яка живиться з цього водоводу й забезпечує теплом усе місто, а також двох каналізаційних станцій міста. Неодноразові аварії на водогоні в опалювальний сезон призводили до відключення централізованого опалення міста й ледь не призвели до розморожування тепломереж.

Проектом передбачена реконструкція підземного водоводу протяжністю 1 тис погонних метрів і влаштування колодязя з запірною арматурою біля районної поліклініки. Практично це прокладання нового водоводу, а старий буде використовуватися як резервний. Це забезпечить безперебійне водопостачання в місті під час реконструкції водоводу.

«Я поставив завдання закінчити будівельно-ремонтні роботи з реконструкції до 15 жовтня, тобто до початку опалювального сезону. Відтак жителі Тернівки будуть забезпечені безперебійним постачанням питної води. Буде підвищена ефективність і надійність водопровідних мереж міста. Буде повністю забезпечене постачання води для котельні, яка опалює все місто. Це дозволить налагодити безперебійне теплопостачання в зимовий період», - сказав Олександр Вілкул.

Вартість реконструкції становить 949 тис. грн. Кошти виділені за ініціативи губернатора з обласного бюджету. Міський голова Тернівки Віталій Тарелкін подякував Олександру Вілкулу за підтримку цього важливого для міста проекту. Також він доповів, що Тернівка повністю готова до початку опалювального сезону. Зокрема в місті проведено комплексну підготовку до осінньо-зимового періоду 200 житлових будинків (100%), 5 шкіл (100%), 20 дитсадків (100%), 31 закладу охорони здоров'я (100%), однієї котельні (100%), 43,7 км теплових мереж (100%), відремонтовано та замінено 1,1 км водопровідно-каналізаційних мереж.

Управління преси та інформації облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014