-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Органами прокуратури Дніпропетровської області постійно приділяється увага нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері поводження з відходами. Так, з початку року у зазначеній сфері органами прокуратури області порушено 4 кримінальні справи, розглянуто 255 документів реагування, до відповідальності притягнуто 116 осіб та відшкодовано 289 тисяч гривень.

Так, Дніпродзержинською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розслідувано та направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням начальника одного з районних комунальних підприємств у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України).

Зазначена особа, зловживаючи службовим становищем, без наявності спеціального дозволу та встановлених лімітів, здійснювала господарську діяльність зі збирання та подальшого несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на земельній ділянці сільськогосподарського призначення площею 0,3898 га, внаслідок чого відбулось її засмічення. Через це державі завдано збитки в сумі 169 173 грн. З метою відшкодування завданих збитків у справі прокуратурою також заявлено позов.

Розгляд справи триває у Петриківському районному суді.

Крім того, прокуратурою м. Павлограда встановлено, що у місті відсутня належним чином оформлена схема санітарної очистки, не організовано роздільне збирання корисних компонентів відходів та відсутній паспорт видалення відходів, поза увагою міськради залишено питання щодо видалення твердих побутових відходів з приватного сектору міста, що становить 14 000 приватних садиб. На території приватного сектору міста відсутні майданчики зі збирання твердих побутових відходів, внаслідок чого створюються систематичні несанкціоновані звалища твердих побутових відходів. На усунення вказаних порушень прокуратурою внесено подання на ім’я голови міської ради.

Аналогічні порушення виявлені прокуратурами м. Нікополя, м. Орджонікідзе, м. Марганця та П’ятихатського району, на що також внесені відповідні подання.

Прес-служба прокуратури області

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014