На 20 сільських вулицях Новопавлівки встановлено вуличне освітлення

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

У селі Новопавлівка Межівського району відбулася подія, якої довго чекали місцеві жителі. Тут проведено вуличне освітлення на 20 сільських вулиць.

Для одного з найбільших сіл району, яке нараховує понад тисячу дворів та майже три тисячі місцевих жителів, це питання було надзвичайно актуальним, тому й звернулися з проханням по допомогу до голови обласної ради Євгена Удода.

- Таку роботу з освітлення населеного пункту нам вдалося виконати, об’єднавши кошти обласного бюджету, проекту Євросоюзу й Програми розвитку ООН та місцевої громади.

Світло прийшло на усі вулиці й провулки села, зробивши комфортнішим і безпечнішим життя новопавлівців, - сказав, вітаючи місцевих жителів з цією подією, голова обласної ради Євген Удод.

За словами Євгена Удода, залучення міжнародних організацій для реалізації проектів місцевого розвитку дозволяє вирішувати численні питання територіальних громад. Зокрема, тільки минулого року в області було реалізовано понад 50 проектів зі встановлення вуличного освітлення, 20 з них – у рамках співпраці з ЄС/ПРООН.

- Темні сільські вулиці, - переконана Новопавлівський сільський голова Інна Кондратюк, - небезпечні і для водіїв, і для пішоходів. Але для нас, крім вирішення цієї проблеми, є ще один важливий фактор. Відновлення вуличного освітлення дозволить нам досягти значної економії електроенергії та коштів місцевого бюджету.

- Питання енергоефективності та енергозбереження актуальні для усіх розвинутих країн світу. На впровадженні енергозберігаючих технологій постійно наголошує наш Президент Віктор Янукович. Реалізуючи такі проекти, ми не тільки робимо комфортнішим життя наших земляків і меншими витрати місцевих бюджетів. Ми привчаємо людей бути господарями своїх сіл, селищ та міст, по-господарські витрачати свої та бюджетні гроші. За таким принципом живе увесь світ і ми маємо зрозуміти, що енергозбереження – це вимога часу, - підкреслив Євген Удод.


e-max.it: your social media marketing partnerПохожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 11.10.2016 12:56
  а замість теплотрас інд газове. і дворові газові котельні чи вугільні пересувні в садики, школи ...

  Подробнее...

   
 • 10.10.2016 13:45
  У нас в первый год всех кур в таком курятнике сожрали, то ли собака то ли лиса. Если есть вероятность ...

  Подробнее...

   
 • 09.10.2016 16:33
  Клипса у нас ЖЕЛТАЯ :)

  Подробнее...

Субсидия на оплату коммунальных услуг – это…