-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

На Дніпропетровщині відбувся регіональний форум організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК).

В його роботі взяли участь голови правлінь ОСББ/ЖБК, керівництво Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, представники Антимонопольного комітету України, КП «Дніпроводоканал», ДТЕК «Дніпрообленерго», органів місцевого самоврядування та керівники підприємств, що надають комунальні послуги. Організатором заходу виступила Асоціація ОСББ та ЖБК Дніпропетровської області «Наш дім».

За дорученням голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода присутніх привітав його заступник Віктор Науменко.

- На сьогоднішній день ОСББ та ЖБК – основа реформування житлово-комунального господарства, - наголошує голова обласної ради Євген Удод. - В рамках конкурсу обласної Програми сприяння громадянській активності у розвитку територій на 2012-2016 роки Асоціація «Наш дім» надає її учасникам допомогу у написанні міні-проектів з енергозбереження в будинках ОСББ і ЖБК. В умовах існування ЖЕКів люди вже втомилися чекати, коли замінять лампочки, буде зроблено ремонт у під'їздах, коли послуги, що входять в тариф, нарешті будуть надаватися в повній мірі. Тому люди і йдуть в ОСББ, тому що в ЖЕКах вони просто не бачать шляхів вирішення першочергових проблем у своїх будинках.

Асоціація «Наш дім» вже 12-ий рік поспіль успішно займається вирішенням проблем ОСББ та ЖБК, надає безкоштовну методичну та юридичну допомогу у відкритті особових рахунків на послуги водопостачання і водовідведення кооперативам і об'єднанням співвласників, веденні бухгалтерського обліку та оподаткування, вирішенні проблемних питань з електроенергії, кадровому оформленні в ОСББ та ЖБК, роботі з податковою інспекцією тощо.

Учасники форуму обговорили законодавчі аспекти діяльності та технології лобіювання інтересів ОСББ та ЖБК, необхідність законодавчих змін у відносинах КП «Дніпроводоканал» з ОСББ/ЖБК, соціальний захист населення багатоквартирних будинків та розвиток ОСББ/ЖБК в партнерстві з відповідальним бізнесом.

- Серед державних пріоритетів на 2013 рік наш Президент Віктор Федорович Янукович наголошує на політиці енергозбереження. Тому одним з ключових пріоритетів в нашому регіоні є забезпечення зростання питомої ваги власних енергетичних ресурсів, включаючи нетрадиційні та невичерпні джерела енергії, оскільки інвестиції в енергозбереження і енергоефективність дозволяють знижувати комунальні витрати і вивільняти додаткові ресурси, - зауважує голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014
Вторник, 01. Июль 2014
Понедельник, 30. Июнь 2014