-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Під час планових перевірок підприємств газового господарства в рамках місячника безпеки використання газу в побуті, який триває напередодні осінньо-зимового періоду 2011-2012 року, інспекторами територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області видано приписи про усунення 523 порушень нормативних актів з охорони праці.

До адміністративної відповідальності притягнуті 45 посадових осіб підприємств, в тому числі 15 керівників.

З’ясовано, що виробничими службами підприємств газового господарства проведено ряд заходів з підготовки об’єктів систем газопостачання до безпечної роботи в осінньо-зимовий період.

Зокрема, службами ПАТ «Дніпропетровськгаз» виконано технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових та громадських будинків близько 20 тисяч абонентів. При цьому виявлено 275 випадків самовільного втручання абонентів в систему газопостачання. Проведено технічне обстеження близько 300 кілометрів газопроводів, поточний ремонт 27 газорегуляторних пунктів та 72 шафових регуляторних пунктів. З метою інформування населення стосовно правил безпечного користування газом проведено більше 22 тисяч додаткових інструктажів, в закладах освіти проведено 84 лекції та семінари стосовно питань безпечного використання газу в побуті.

Виробничими службами ПАТ «Дніпрогаз» виконано технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання 3845 житлових та громадських будинків, виявлено 15 випадків самовільного втручання абонентів в системи газопостачання. Виконаний поточний ремонт обладнання 20 газорегуляторних пунтів та 18 шафових регуляторних пунктів, 97 будинкових регуляторів тиску газу, ревізія газового обладнання 21 котельної. Через відсутність тяги в димовентиляційних каналах відключено від системи газопостачання 25 газових приладів. Проведено звіряння карток аварійних відключень та маршрутних карток газопроводів високого тиску.

За спеціально розробленою програмою фахівцями Дніпрогазу проведені інструктажі з питань безпечного використання газу в побуті мешканцям 26 гуртожитків, а також понад 5,7 тисячі додаткових інструктажів населенню тощо.

Підготовка підприємств газового господарства області та об’єктів систем газопостачання до безпечної роботи в осінньо-зимовий період та відповідні перевірки підприємств газотехнічними інспекторами Держгірпромнагляду тривають.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Как очистить наш город от мусора?

Регион

пятница, 22. ноября 2013
четверг, 21. ноября 2013
среда, 20. ноября 2013