-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Незважаючи на численні нагадування від фахівців Держгірпромнагляду про небезпечні виробничі фактори, на підприємствах водопровідного господарства Дніпропетровської області продовжують порушувати вимоги безпеки під час газонебезпечних робіт в каналізаційних мережах.

Через виявлені порушення охорони праці під час щорічних сезонних перевірок газонебезпечних робіт в каналізаційних мережах у 2011 році оштрафовані 15 працівників водопровідно-каналізаційного господарства області, в тому числі 2 керівників.

Відповідні перевірки з метою попередження отруєнь працівників підприємств каналізаційними газами проведені інспекторами теруправління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області впродовж серпня-вересня. Адже саме у спекотний період літа та початку осені особливо збільшується кількість нещасних випадків, коли підвищується температура оточуючого середовища та каналізаційних стоків, починаються біохімічні процеси бродіння та активне виділення небезпечних каналізаційних газів, знижується вміст кисню в повітрі робочої зони.

Серед типових порушень, виявлених перевіркою, - незабезпеченість бригад необхідними засобами захисту: протигазами, засобами контролю повітряного середовища та рятувальними мотузками, як того вимагають чинні правила охорони праці. Не завжди здійснюється аналіз повітряного середовища на наявність небезпечних газів, які можуть призвести до отруєння працівників при виконанні робіт в колодязях та інших закритих спорудах каналізаційних мереж, не організовуються заходи безпеки в закритих приміщеннях каналізаційних станцій із несправною вентиляцією.

Загалом видано приписів про усунення 54 порушення вимог охорони праці. У зв’язку із несправністю вентиляції за результатами перевірки виведено з експлуатації 3 грабельних відділення каналізаційної насосної станції КП «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Через порушення тимчасово призупинялось виконання газонебезпечних робіт у ТОВ «Гольфстрим-ІІ» та ВКГ «Дніпро-Західний Донбас».

До перевірок підприємств у поточному році за дорученням обласної держадміністрації приєднались також фахівці районних державних адміністрацій. Теруправління Держгірпромнагляду також завчасно звернулось із вимогами до керівників підприємств з вимогою забезпечити щоденний контроль дотримання заходів безпеки робітниками в місцях проведення газонебезпечних робіт, провести відповідні інструктажі виконавцям робіт та забезпечити бригади необхідними засобами захисту.

Довідка:

Проблема отруєння та загибелі працівників комунальних підприємств під час виконання газонебезпечних робіт в колодязях стоїть дуже гостро. Зокрема, у липні і серпні поточного року в Україні сталося 7 нещасних випадків, під час яких загинули 8 працівників та 10 отримали отруєння.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській областіНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014