-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Станом на 19 жовтня 2011 року в області капітально відремонтовано та побудовано 1,550 млн кв. м доріг проти минулорічних 1,5 млн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час виїзної наради щодо завершення першого етапу реконструкції проспекту імені газети «Правда» в Дніпропетровську.

У нараді взяли участь заступники голови облдержадміністрації Геннадій Темник та Іван Ступак, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації й міськвиконкому та керівники дорожньо-будівельних організацій і підприємств.

Станом на 17 жовтня 2011 року на проспекті повністю завершений демонтаж старих бетонних та гранітних каменів (13 тис. 300 м), установлені бортові гранітні камені (2800 м), завершено укладку нижнього (197 тис. 300 м2) та верхнього (197 тис. 300 м2) шарів нового високоякісного асфальтобетонного покриття, встановлено 668 світильників, висаджено 171 дерево. Залишилося встановити 1150 м пішохідної огорожі, влаштувати 6 тис. 666 м2 тротуарів та висадити 429 дерев.

«Капітальний ремонт ключових транспортних магістралей на Дніпропетровщині проводиться комплексно. У Дніпропетровську це стосується і проспекту імені газети «Правда», і вулиці Шмідта, і проспекту Героїв Сталінграда, і вулиці Маршала Малиновського. Зокрема, у рамках реконструкції влаштовується високоякісне дорожнє покриття, встановлюється освітлення, виконується благоустрій прилеглих територій. Також висаджуються молоді дерева, проводиться реконструкція тротуарів, встановлюється сучасна пішохідна огорожа. Крім цього, на проспекті імені газети «Правда» буде оптимізовано систему проїзду – буде зменшено кількість світлофорів, що дозволить підвищити пропускну спроможність дороги та знизити вірогідність заторів», – сказав Олександр Вілкул. За його словами, наступного року робота з реконструкції проспекту буде продовжена. Тут будуть споруджені нові наземні переходи та капітально відремонтовані існуючі підземні переходи. «Проспект ім. газети «Правда» стане ще одними в’їзними воротами у Дніпропетровськ європейського рівня», – зазначив губернатор.

Загалом минулого року в містах і районах Дніпропетровщини було відремонтовано, переважно капітально, 1,5 млн квадратних метрів доріг. Цього року планується відремонтувати й побудувати 1 млн 700 тис. квадратних метрів.

Наразі завершується масштабна реконструкція та капітальний ремонт доріг у Дніпропетровську. Зокрема, до кінця жовтня жителі та гості обласного центру отримають сучасні міські дороги з високоякісним дорожнім покриттям по вулиці Маршала Малиновського, по проспекту Героїв Сталінграда.

Під час виїзної наради Олександр Вілкул поставив завдання всім задіяним службам завершити всі роботи з будівництва та ремонту доріг до кінця жовтня.

ДОВІДКА

Проспект імені газети «Правда» є магістральною вулицею регульованого руху. Мета його реконструкції – перетворити проспект у загальноміську магістраль безперервного руху. У ході реконструкції на проспекті зрізано існуюче асфальтобетонне й влаштовано нове двошарове покриття. Також буде зменшено кількість світлофорів з 8-ми до 2-х. При цьому буде відновлено три підземних переходи і споруджено 7 надземних. Усе це в комплексі підвищить пропускну здатність проспекту, зменшить кількість заторів та аварій, підвищить безпеку пішоходів і водіїв.

Укладання асфальтобетонного покриття на проспекті імені газети «Правда» здійснюється за найсучаснішими технологіями й високими європейськими стандартами. Контроль за якістю робіт з укладання двошарового покриття також здійснюється за спеціально розробленою технологією, яка застосовується в європейських країнах. Зокрема, відповідно до зазначеної технології контролюється температура суміші в кожному автомобілі на місці укладання. Через кожні 100 метрів покриття перевіряються висотні позначки, поперечний похил, ширина й товщина шару, щільність і т.д.

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014