Постраждалі від вибуху газу в Першотравенську зустрінуть Новий рік у відремонтованих квартирах

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Мешканці будинку у Першотравенську, де 19 листопада стався вибух газу, отримали ключі від відремонтованих квартир, повідомляє пресс-служба Дніпропетровської облжержадміністрації. Нагадаємо, привести житло до ладу до Нового року пообіцяв людям губернатор Придніпров'я Дмитро Колєсніков.

Вибух газу у Першотравенську стався 19 листопада у квартирі № 5 на вулиці Комсомольська, 37. Дві квартири двоповерхової споруди зазнали серйозного руйнування, ще вісім – потребували капітального ремонту, інші ж чотири вибух не зачепив.

Людей з постраждалих квартир переселили у гуртожиток, організували безплатне харчування в їдальні, пообіцяли матеріальну допомогу.

Рушійником процесу виступила обласна влада, натомість міська влада реагувала не надто оперативно. За тиждень після вибуху з перевіркою на місце подій приїхав губернатор Дмитро Колєсніков, а вже наступного дня після його жорсткої критики мер Першотравенська пішов у відставку. Матеріальну допомогу людям видали, будинок під пильним наглядом спеціальної комісії почали відновлювати.

«На сесії міської ради було виділено 200 тис. гривень на ремонтні роботи. Після приїзду губернатора Дмитра Колєснікова із обласного резервного фонду було виділено ще 820 тис. грн. – це дозволило покрити всі витрати на ремонт квартир. На даний час квартири відремонтовано, включена подача тепла та налагоджено водопостачання. В квартирах, які найбільше постраждали, відновлено сантехніку. Новий рік, як і обіцяв губернатор, всі будуть зустрічати в оновлених квартирах», - зазначає заступник Першотравенської міського голови Андрій Козаченко.

У три зміни працювали ремонтні бригади, і вже доклеюють шпалери та завозять меблі у останні дві квартири, що найбільше постраждали.

«Від імені всіх жителів дому висловлюємо щирі слова подяки обласній державній адміністрації та особисто Дмитру Колєснікову, який дотримався свого слова не дивлячись ні на які обставини», - зазначив мешканець квартири № 5 Сергій Мартель.

Жителі будинку № 37 написали колективну подяку, та попрохали директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Андрія Коломойця, який переглянув хід робіт, урочисто передати лист-подяку керівнику регіону Дмитру Колєснікову.

За матеріалами прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації


e-max.it: your social media marketing partnerПохожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 15.09.2016 18:49
  В тарифе на газ заложена стоимость установки счетчика ...

  Подробнее...

   
 • 15.09.2016 12:21
  але людина зможе залишится на минулій схемі платі - по прописаним,вваж аю.хто побажає.Лічильн ики ...

  Подробнее...

   
 • 14.09.2016 15:25
  Здравствуйте!!! ! Обращаюсь к вам как к власти в городе!!! Примите меры!!! Вся Проточиловка в бурьянах ...

  Подробнее...

Нужна ли Павлограду искусственная новогодняя елка?