-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

На прикінці жовтня Дніпропетровська міськрада прийняла зміни до власного рішення дворічної давності, яким дозволила приватним компаніям брати участь у експериментальному конкурсі на право обслуговувати будинки і прибудинкові території. Організовувати конкурси буде департамент ЖКГ і капбудівництва міськради. А визначить терміни проведення конкурсів та райони, де буде апробовуватись нова схема, комісія з семи посадовців під керівництвом першого заст.мера Анатолія Крупського.

Переможець конкурсу буде мати право працювати протягом 5 років. Але департамент ЖКГ може розірвати договір, якщо планові перевірки покажуть, що стан житлового фонду неухильно погіршується. А якщо влада не зможе компенсувати переможцю різниці між тарифами та його затратами на капремонти, наприклад, то він може сам ініціювати розірвання договору. Тоді міський бюджет повинен буде компенсувати компанії повну суму капіталовкладень.

Щоб вибрати переможця розроблена спеціальна 100 бальна шкала. 30 балів може отримати учасник, у якого немає заборгованості по зарплаті, а також бюджетом і соцфондами.

Як сказав міський депутат Сергій Воробйов, в Дніпропетровську немає жодного ЖЕКу без боргів перед бюджетом чи своїми працівниками.

Один із місцевих забудовників, що для обслуговування своїх новобудов створив приватну фірму, вважає, що такий бізнес є достатньо привабливим.

Джерело: ІA «Україна Комунальна»Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014