-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

У рамках реалізації проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH «Енергоефективність у громадах» у Дніпропетровській обласній раді пройшов ряд семінарів з енергоменеджменту. Представники ОСМД нашої області ознайомилися з впровадженням енергетичного менеджменту на прикладі Німеччини. Також учасники семінару обговорили організаційні та фінансові аспекти впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях та роль ОСББ у цьому процесі.

У 2012-2013 роках 226 багатоквартирних будинків у Дніпропетровській області отримали соціальні гранти голови Дніпропетровської обласної ради для реалізації енергозберігаючих проектів. Співпраця з GIZ дає можливість активним представникам громад навчитись новим світовим практикам та технологіям економії енергоресурсів у власних будинках.

- Нашим стратегічним завданням є використання кращого світового досвіду для запровадження енергозберігаючих технологій. Дніпропетровщина має одні з найкращих показників енергоефективності в Україні, але Німеччина використовує енергію втричі ефективніше. Тому головними нашими партнерами у цій сфері є Німецьке бюро міжнародної співпраці GIZ. Дніпропетровщина потребує розумного та зваженого підходу в організації економії енергоресурсів, – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Нагадаємо, що 6 лютого 2014 року у Києві голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод підписав меморандум та уклав протокол про співпрацю між проектом Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH «Енергоефективність у громадах» та Дніпропетровською обласною радою.

Відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облради

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014