-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

З 7 по 11 квітня представники органів місцевого самоврядування з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу та Павлограду, які є учасниками проекту GIZ «Енергоефективність у громадах», відвідають Німеччину аби перейняти німецький досвід у сфері енергозбереження.

Протягом тижня дніпропетровська делегація ознайомиться з програмою захисту клімату та програмою енергозбереження у школах та дитячих будинках. На прикладі роботи західної ТЕЦ «Майнова» пройде ознайомлення з системою центрального опалення у Франфурті-на-Майні. Також в програмі передбачено огляд електростанцій з використанням біогазу, біомаси та полігонного газу, огляд полігону твердих побутових відходів Фльорсгайм-Віккер. Крім того, запланована зустріч з представниками консалтингового центру з питань енергетики «АБГнова», які поділяться досвідом з організації енергоефективності житлових будинків. Всі витрати на поїздку Дніпропетровської делегації фінансуються за рахунок фонду GIZ.

- Ми продовжуємо активну співпрацю з Німеччиною, яка є визнаним лідером у Європі у сфері енергозбереження та енергоефективності. Дніпропетровщина має досить серйозні досягнення щодо впровадження енергозбереження, але при цьому у наших спеціалістів не вистачає певних знань в цій області. Зокрема, Франкфурт має власний план по енергозбереженню до 2050 року. Всі нові будинки споруджуються з використанням пасивного стандарту енергозбереження. За новою технологією вже збудовано 60 будинків. Це забезпечить економію в розмірі 100 мільйонів євро. Тому моя мета – створити на Дніпропетровщині єдину систему енергоменеджменту. Це ще один конкретний крок, який наблизить Дніпропетровщину до раціонального використання енергоносіїв, а з часом дозволить заощаджувати значні кошти та направляти їх на розвиток територій, - підкреслив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Нагадаємо, 6 лютого 2014 року у Києві голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод підписав меморандум та уклав протокол про співпрацю між проектом Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH «Енергоефективність у громадах» та Дніпропетровською обласною радою. Минулого тижня згідно плану заходів, у обласній раді пройшов ряд семінарів з енергоменеджменту для представників ОСМД Дніпропетровщини, де вони ознайомилися з впровадженням енергетичного менеджменту на прикладі Німеччини.

Відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014
Вторник, 01. Июль 2014