Про тарифи за комунальні послуги у Павлограді

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Сьогодні у нашій державі відбуваються значні зміни у різних сферах життя. Для павлоградців, як і для багатьох пересічних громадян України, дуже актуальним є питання сплати комунальних послуг, вартість яких останнім часом значно збільшується, погіршуючи матеріальне становище населення. Міська влада занепокоєна таким станом і саме тому в органах місцевого самоврядування міста ведеться постійна робота, щодо вишукання можливостей зменшення розмірів комунальних платежів для населення.

Так, враховуючи високу вартість запропонованого тарифу на водопостачання та водовідведення, міським головою 02.07.2014 року на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України було направлено листа наступного змісту:

«На сьогодні тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у місті Павлоград один з найвищих тарифів по Україні та становить 9,084 грн. за 1 м куб. (з урахуванням ПДВ). Відповідно до розрахунків, проведених надавачем послуг КП «Павлоградводоканал», новий тариф становить 17,381 грн. за 1 м куб. (з урахуванням ПДВ). Зростання тарифу на 91,3% (майже вдвічі).

Новий тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення виключає перехресне субсидування в розрізі споживачів послуг (Населення, Бюджет і Інші) і стає однаковим для всіх груп споживачів. При цьому тариф для населення зростає на 91,3%, тоді як тариф для Бюджету і Інших зменшується на 32,8%.

Така ситуація може призвести до соціальної напруги серед населення міста. Тому щоб уникнути негативних наслідків і «пом'якшити» підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, виконавчий комітет Павлоградської міської ради звертається з проханням розглянути питання перехресного субсидування для всіх категорій споживачів.

Таким чином тариф для населення зросте лише на 50% (тариф складе 13,626 грн. за 1 м куб.), а тариф для категорії Бюджет та Інші споживачі залишиться без змін 25,872 грн. за 1 м куб. (з урахуванням ПДВ).

Сподіваємось на порозуміння та подальшу співпрацю».

Враховуючи високу ціну за опалення житла, особливо у зв'язку з подорожчанням газу, розглядаються можливості зменшення тарифів в тому числі і за рахунок заміни газу альтернативними видами палива. Так, 01.07.2014 року на ім'я генерального директора ДТЕК міський голова направив лист:

«У зв'язку з необґрунтовано високою ціною на імпортований в Україну природний газ та, як наслідок, зростання заборгованості перед постачальником, виникла необхідність в скороченні споживання газу підприємствами України, заміна його альтернативними видами палива.

Перехід на тверде паливо (вугілля) здатний суттєво зменшити комунальні тарифи, а також дозволить не тільки модернізувати обладнання та забезпечити безперебійну подачу тепла споживачам, але й істотно знизити вартість централізованого опалення для населення.

Пропонуємо дві котельні – 69-го кварталу (вул. Радянська, 60в) та ІОЦ (вул. Полтавська, 90А), в яких знаходяться котли НІІСТУ-5, перевезти з газу на спалювання твердого палива.

Просимо Вас розглянути можливість виділення коштів на модернізацію котелень КП «Павлогратеплоенерго» (з виготовленням проектних робіт та перереєстрацією котлів).

За попередніми розрахунками загальна потреба у вугіллі на опалювальний сезон складе 1230-1270 тонн, а саме 520-540 тонн. – котельня 69-го кварталу та 710-730 тонн. – котельня ІОЦ.

Використання твердого палива котельніми КП «Павлоградтеплоенерго» надасть додатковий стабільний та довготривалий ринок збуту вугілля ТОВ ДТЕК.

Заздалегідь вдячні за порозуміння. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю».

Керівництво міста, чітко усвідомлюючи занепокоєність жителів міста вказаними проблемами, буде й надалі інформувати громадськість про хід цієї роботи. Відповіді на пропозиції та запити керівництва міста будуть негайно оприлюднюватись.

Джерело: http://pavlograd-official.org/

e-max.it: your social media marketing partner
Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.03.2016 12:10
  В Лозовій, де перевірили 400 переселенців, виявили тільки 43, це, десь, кожен десятий. Впевнений, що ...

  Подробнее...

   
 • 27.03.2016 02:19
  Да уж, как приятно видеть эти родные лица, которые родными стали за столь короткое время! это были ...

  Подробнее...

   
 • 09.03.2016 18:43
  Першотравенск (укр. Першотравенськ) — город областного значения в Днепропетровско й области Украины.

  Подробнее...

Делаете ли вы благотворительные взносы в наших медучреждениях?