-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул відкрив дві гілки нового газопроводу середнього тиску в Царичанському районі. Губернатор запалив символічний вогник у домівці родини Юрія та Ніни Явтушенко з села Плавещино. Цього дня «блакитне паливо» надійшло до 82 домівок сіл Плавещино, Салівка та Зубівка Царичанського району.

Зокрема, завдяки новому газопроводу газ надійшов у 21 домівку 42 жителів сіл Салівка та Зубівка, також газом забезпечені всі жителі села Плавещино – 127 чоловік, які мешкають у 61 будинку.

Загальна протяжність двох гілок газопроводу – 7,5 км, загальна вартість будівництва – близько 450 тис. грн., які були виділені з державного бюджету за сприяння губернатора Олександра Вілкула. Частину коштів – близько 45 тисяч гривень – виділено з місцевих бюджетів.

Таким чином досягнута майже стовідсоткова газифікація Царичанського району – у 49 селах 98,5% жителів користуються газом. Загалом на Дніпропетровщині вже газифіковано 965 (91,3%) населених пунктів.

«Кожен житель нашого регіону, незалежно де він живе – у місті чи селі – повинен бути забезпечений комфортними умовами проживання. У 2011 році газ вже отримали 6 тисяч жителів сільських районів регіону. Для цього з обласного та державного бюджетів було виділено близько 10 млн грн. За ці кошти побудовано 63,5 км газових мереж. Це – один з прикладів системної роботи з розвитку інфраструктури, яку ми ведемо у сільських районах», – сказав Олександр Вілкул.

У 2011 році вже газифіковані села Новоіванівка та Златоустівка Криворізького району, сел. Чкалове м. Кривий Ріг, с. Андронівка Межівського району. До кінця року планується газифікувати села Олексіївка та Чернявщина Юр’ївського району, с. Новомиколаївка Покровського району, села Калініна, Гомельське та Рудничне Криворізького району, завершити будівництво міжселищного газопроводу від с. Водяне до с. Андріївка Верхньодніпровського району, газифікувати вул. Корецького с. Малософіївка Криничанського району, с. Шульгівка Солонянського району.

Також губернатор Олександр Вілкул повідомив, що у 2011 році з державного бюджету було виділено майже 400 тис. грн. на ремонт доріг у Царичанському районі. Завдяки цьому відремонтовано майже 2,3 тис квадратних метрів дорожнього покриття. Також з обласного бюджету для вирішення актуальних проблем Царичанського району цього року виділено більше 2 млн грн. За ці кошти придбано шкільний автобус і спецтехніку для вивозу сміття, побудовано 2 дитячі майданчики в Царичанці й с. Прядівка. У селі Рудка відремонтований пам'ятник героям Великої Вітчизняної війни, був проведений ремонт системи водовідведення в Царичанці.

Управління преси та інформації облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014