-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

За дорученням губернатора Олександра Вілкула перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний узяв участь у презентації підсумків проекту з модернізації системи теплопостачання школи № 19 у Павлограді.

Реконструкція системи теплозабезпечення школи проведена в рамках підписаного Меморандуму між міською владою, ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» та Київським благодійним фондом «Реформа міського теплозабезпечення в Україні». Документ підписаний у рамках розвитку в області соціального партнерства влади, бізнесу й недержавних благодійних фондів.

«Це приклад європейських практик та високої відповідальності влади й бізнесу перед жителями. Мета у нас одна – успішний розвиток міста й регіону та підвищення якості життя мешканців. Зазначу, що практика соціального партнерства влади й бізнесу на Дніпропетровщині започаткована за ініціативи Олександра Вілкула. Це є одним із пріоритетних напрямків діяльності обласної влади в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону, які визначив губернатор», - сказав Вячеслав Задорожний.

Павлоградська загальноосвітня школа № 19, де сьогодні навчаються близько 500 дітей, була збудована на початку 90-х років минулого сторіччя. Майже з того часу виникли проблеми з опаленням закладу.

Залучення позабюджетних коштів, зокрема коштів вугледобувного підприємства ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», у сумі 1 млн 200 тис. грн. дозволило встановити металопластикові вікна з подвійними склопакетами, провести капітальний ремонт внутрішньої мережі системи опалення, поточний ремонт внутрішньої мережі холодного водопостачання і каналізації, заміну дверей. Завдяки цьому діти отримали можливість навчатися в теплій школі в комфортних умовах. Після реконструкції системи теплозабезпечення в закладі кількість учнів значно зросте.

«Проекти партнерства бізнесу й влади, спрямовані на поліпшення якості життя людей, які сьогодні успішно реалізовуються на Дніпропетровщині, є втіленням принципів відповідальності перед суспільством як обласної влади, так і приватних компаній, таких як ДТЕК. Саме такі проекти роблять наші міста й райони кращим місцем для життя, що створює надійну перспективу для подальшого розвитку нашого регіону», - прокоментував Артур Мартовицький,

Генеральний директор ПАТ «ДПЕК Павлоградвугілля», депутат Дніпропетровської обласної ради.

Київський благодійний фонд «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» надав кошти в сумі майже 1,3 млн грн. для утеплення фасаду школи за спеціальною відомою шведською технологією – вентиляційний фасад «Марморок», ремонту цокольної частини будівлі.

Як зазначив Вячеслав Задорожний, в області успішно реалізується губернаторський проект «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». У рамках цього проекту в регіоні проходить масштабна реконструкція дошкільних закладів і шкіл. Незалежно від того, чи то велике місто, чи маленьке село, кожна дитина повинна мати можливість відвідувати сучасний навчальний заклад та отримувати якісні знання в комфортних умовах.

Довідка: Школа № 19 знаходиться в мікрорайоні ПЗТО м. Павлоград. Через дотримання температурних норм у зимовий період санстанція неодноразово рекомендувала управлінню освіти міста закрити навчальний заклад (за умови, що у мікрорайоні знаходиться лише дві школи). На сьогодні цей навчальний заклад заповнений лише на половину - за проектом у СШ № 19 можуть навчатися 1200 школярів.

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014