-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

У рамках комплексної стратегії розвитку регіону перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний за дорученням губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула відкрив Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСП) у місті Тернівка. У Центрі якісну медичну допомогу отримуватимуть усі жителі міста, незважаючи на вік. ЦПМСМ створений на базі дитячої поліклініки, яка повністю реконструйована за рахунок ДТЕК «Павлоградвугілля».

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги працюватиме дві лікарські амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, фізіотерапевтичний кабінет та денний стаціонар на 20 ліжок. Первинну медичну допомогу жителям міста Тернівка надаватимуть 24 лікаря: педіатри, терапевти, акушери-гінекологи та сімейні лікарі.

Капітальний ремонт у приміщенні не проводився з 1966 року. Тут були потріскані стіни, погано працювала система водопостачання та опалення. Через це лікарі не могли надавати медичну допомогу в повному обсязі.

«Завдяки започаткованому Олександром Вілкулом соціальному партнерству між обласною владою та бізнесом, Тернівський центр первинної медико-соціальної допомоги відкривається у відновленому приміщенні. ДТЕК «Павлоградвугілля» виділив кошти на створення необхідних умови для надання якісної медичної допомоги жителям міста: закуплено нове медичне обладнання, меблі, техніка. Тож і діти, і дорослі зможуть пройти тут необхідне обстеження та лікування», - сказав перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги проведена повна реконструкція. Процедурні кабінети оздоблені плиткою, встановлена нова техніка та меблі. Повністю замінено вікна та двері, відремонтовано систему опалення та водопостачання, встановлено нову сантехніку. На це ДТЕК «Павлоградвугілля» виділив 700 тис грн, з яких 190 тис грн – на придбання нового медичного обладнання.

За ці кошти закуплені тонометри, пульсометри, електронні ваги, кисневі сумки, гемоглобінометри, електрокардіограф.

«Проекти партнерства бізнесу і влади, спрямовані на поліпшення якості життя людей, які сьогодні успішно реалізовуються на Дніпропетровщині, є втіленням принципів відповідальності перед суспільством як обласної влади, так і приватних компаній, таких як ДТЕК. Саме такі проекти роблять наші міста і райони кращим місцем для життя, що створює надійну перспективу для подальшого розвитку нашого регіону», - прокоментував Артур Мартовицький, Генеральний директор ПАТ «ДПЕК Павлоградвугілля», депутат Дніпропетровської обласної ради.

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014