У Петропавлівці поліцейські вилучили 7 тон металобрухту

Під час перевірки інформації від жителів смт. Петропавлівка, працівники поліції виявили на вулиці Героїв України металоприймальний пункт, який працював незаконно, без відповідних на це документів.

За фактом організації незаконного пункту прийому брухту кольорових і чорних металів відкрито кримінальне провадження за ч. 1 статті 213 Кримінального кодексу України «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом».

e-max.it: your social media marketing partner

Дело о нападении на таксиста дошло до суда

Дело о нападении на павлоградского таксиста и угоне его автомобиля в феврале этого года рассматривает суд. Один из двух обвиняемых находится под стражей, другой - под домашним арестом. Об этом 20 сентября сообщила пресс-служба местной прокуратуры.

В сообщении говорится, что прокуратура поддержала в суде государственное обвинение в отношении граждан К. и А. по ч. 3 ст. 289 УК Украины («Незаконное завладение транспортным средством, совершенное по предварительному сговору группой лиц, или соединенное с насилием, не опасным для жизни или здоровья потерпевшего»), «Гражданину К. избрана мера пресечения в виде содержания под стражей, а А. - домашний арест. Указанным лицам грозит от семи до 12 лет лишения свободы с конфискацией имущества или без таковой», - информирует прокуратура.

e-max.it: your social media marketing partner

Дільничні офіцери Павлоградського відділу поліції викрили вандала, який пошкодив могилу

Зловмисник ходив по кладовищу з інструментом в пошуках металевих споруд. Коли його помічали громадяни, він представлявся працівником ритуального агентства, після чого швидко втікав.

До Павлоградського відділу поліції надійшло, що в період часу з 03.08 по 19.08.2016 року невідома особа демонтувала і викрала з кладовища на вул. Луганській міста Павлограда надгробок.

e-max.it: your social media marketing partner

Дільничні офіцери поліції Павлограда за крадіжку золотих прикрас затримали тернівчанку

Молода жінка разом зі своєю подругою прийшли до магазину для покупки нового одягу. Вибравши вподобаний одяг, дівчина попрямувала до кабінету власниці магазину, котрий використовувався для примірки одягу. Побачивши на столі золоті прикраси, жінка їх викрала, після чого здала до ломбарду.

Впродовж дня дільничні офіцери Павлоградського відділу поліції встановили особу жінки, яка замість покупки нового одягу, скоїла крадіжку золотих прикрас.

e-max.it: your social media marketing partner

На лаві підсудних опинилась працівниця РДА,

яка виплачувала матеріальну допомогу на неіснуючих дітей

Питання діяльності посадових та службових осіб органів влади та місцевого самоврядування у сфері охорони дитинства постійно вивчаються органами прокуратури Дніпропетровської області. За результатами їх вивчення протягом 2016 року розпочато 9 кримінальних проваджень.

Так, прокуратурою викрито посадових осіб Томаківської районної державної адміністрації, які виплачували державну матеріальну допомогу на неіснуючих дітей.

e-max.it: your social media marketing partner
 • 15.09.2016 18:49
  В тарифе на газ заложена стоимость установки счетчика ...

  Подробнее...

   
 • 15.09.2016 12:21
  але людина зможе залишится на минулій схемі платі - по прописаним,вваж аю.хто побажає.Лічильн ики ...

  Подробнее...

   
 • 14.09.2016 15:25
  Здравствуйте!!! ! Обращаюсь к вам как к власти в городе!!! Примите меры!!! Вся Проточиловка в бурьянах ...

  Подробнее...

Нужна ли Павлограду искусственная новогодняя елка?