Злочинна група, яка підозрюється у вчиненні службових зловживань, на чолі з екс-заступником голови міськради, поповнилася на одного високопосадовця

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Працівниками УЗЕ в Дніпропетровській області спільно зі слідчими прокуратури області встановлено причетність третьої особи-високопосадовця до злочинної діяльності екс-заступника голови міськради. Стосовно всіх співучасників обрано запобіжні заходи.

22 серпня 2016 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, ще одну посадову особу Дніпропетровської міської ради - колишнього начальника одного з департаментів.

Таким чином, до злочинної групи увійшли: безпосередньо колишній перший заступник голови міськради, колишній начальник одного з департаментів міськради та її заступник.

Як інформувалося днями, заступник голови міськради та заступник начальника департаменту міськради були повідомлені про підозру за вчинення аналогічних кримінальних правопорушень раніше, 9 та 15 серпня відповідно.

Нагадуємо, співучасники підозрюються у завданні збитків державі у сумі понад 18,3 мільйони гривень за злочинні діяння, пов'язані з укладанням договорів з оформлення пайової участі забудовників з створення інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Наразі судом обрано запобіжні заходи у вигляді особистого зобов'язання екс-заступнику голови міськради та заступнику начальника департаменту, а відносно колишнього начальника департаменту міськради - домашній арешт.

Управління захисту економіки Національної поліції України у Дніпропетровській області


e-max.it: your social media marketing partner

Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 22.08.2016 19:40
  в Україні 11 медалей в Росії - 56. Населення Росії в 3.6 р більше українського, тобто з точки зору ...

  Подробнее...

   
 • 19.08.2016 21:08
  Самое главное, чтобы этот кредит был использован по назначению. :-)

  Подробнее...

   
 • 03.08.2016 16:31
  Фу блин, позорище какое, смотреть тошно. Сначала подошёл, типа вообще не при делах, потом ударил и ...

  Подробнее...

Какой вы видите Соборную площадь Павлограда?