Начальника конвою одного з відділів Дніпропетровської поліції затримали за збут психотропних речовин

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чергову дозу психотропної речовини конвойний продав прямо в приміщенні районного суду, куди доставляв затриманих. Оперативники внутрішньої безпеки піймали його на місці злочину.

Інформація про працівника поліції, який займається розповсюдженням наркотичних та психотропних речовин, надійшла до УВБ у Дніпропетровській області. Після проведення ретельної перевірки зазначений факт знайшов своє підтвердження.

Опера ВБ задокументували протиправну діяльність старшого сержанта поліції. За дві збуті дози начальник конвою отримав 1000 гривень. Впевнений у своїй безкарності, 30-річний працівник поліції зухвало продав останню дозу прямо в адміністративній будівлі районного суду, перебуваючи на службі.

Але одразу був затриманий внутрішньою безпекою, спільно з прокуратурою та співробітниками СБУ. Під час обшуку у «дилера» виявили грошові кошти, отримані від продажу, дозу порошкоподібної речовини та згорток з речовиною рослинною походження. Зі слів затриманого, це – метамфетамін та марихуана.

За збут наркотичних засобів , психотропних речовин – ст.307 КК України – колишній конвойний сам опинився за гратами. Йому загрожує позбавлення волі на чималий термін.

Джерело: https://dp.npu.gov.ua/


e-max.it: your social media marketing partner

Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 22.08.2016 19:40
  в Україні 11 медалей в Росії - 56. Населення Росії в 3.6 р більше українського, тобто з точки зору ...

  Подробнее...

   
 • 19.08.2016 21:08
  Самое главное, чтобы этот кредит был использован по назначению. :-)

  Подробнее...

   
 • 03.08.2016 16:31
  Фу блин, позорище какое, смотреть тошно. Сначала подошёл, типа вообще не при делах, потом ударил и ...

  Подробнее...

Какой вы видите Соборную площадь Павлограда?