-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

12 січня співробітники Новомосковського взводу ДПС ДАІ вiд учасникiв дорожнього руху отримали інформацію про те, що на автодорозi мiж с. Вiльним та м. Новомосковськом невiдомi особи, одягненi в формений одяг, зовнi схожий на форму працiвникiв ДАІ, на приватному автомобiлi зупиняють проїжджаючий автотранспорт, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Дніпропетровській області.

Вжитими заходами на околицi м. Новомосковська був зупинений вищевказаний автомобiль пiд керуванням непрацюючого чоловіка, 1983 р.н., в салонi якого знаходились троє пасажирiв, непрацюючих чоловіків, 1977, 1989 та 1982 р.н., якi на момент зупинки перебували в цивiльному одязi.

При оглядi автомобiля з дозволу водiя, було виявлено полiетиленовий пакет, в якому знаходились куртка чорного кольору зi свiтловiдбиваючити смугами, жезл в чорно-бiлу смугу, ремiнь бiльго кольору, светер синього кольору, шапка, зовнi схожа на форменний головний убор працiвникiв ДАІ та бланки адміністративних протоколiв «членiв громадського формування».

Водій та пасажири були доставлені до Новомосковського міського відділу міліції. Автомобiль поставлений на штрафний майданчик, вищевказане майно - вилучено. Проводиться з'ясування всіх обставин даної подiї.Tags: ГАИ  


Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014