-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

які незаконно збували та встановлювали пристрої негласного отримання інформації

Набув чинності вирок Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська за кримінальною справою, що була порушена і розслідувана слідчими СБУ, стосовно двох місцевих мешканців, які займалися незаконним збутом та установкою спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, заборонених для продажу та використання в Україні.

Зловмисники, діючи під прикриттям фірми, яка спеціалізується на встановленні систем охоронно-пожежної сигналізації та відеоспостереження, приймали та виконували замовлення з монтажу та обладнання офісів та інших приміщень засобами негласного аудіо-відеоконтролю.

Співробітниками СБУ були задокументовані неодноразові факти збуту та встановлення злочинцями СТЗ у приватних приміщеннях м. Дніпропетровська з подальшим камуфлюванням їх під предмети побуту та інтер’єру.

У серпні ц.р. два працівника приватної охоронної структури були затримані правоохоронцями «на гарячому» під час монтажу та налаштування спецтехніки в офісі приватної фірми.

Відповідно до висновків Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України вилучені пристрої є спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації, що мають функції прихованого аудіозапису та підлягають обов’язковому ліцензуванню.

Вироком суду правопорушників визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 359 (незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) Кримінального кодексу України і призначено покарання відповідно чотири роки та шість місяців та чотири роки позбавлення волі з випробувальним терміном один рік. За рішенням суду вилучена спецтехніка підлягає знищенню.

Прес-центр СБ України

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014