-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Це сталося внаслідок отриманої співробітниками УБНОН ГУМВС в області оперативної інформації про те, що до Дніпропетровської області посадовими особами одного з ТОВ незаконно завозяться фальсифіковані лікарські засоби у тому числі сильнодіючі та комбіновані.

13.06.2013 співробітниками ГУМВС та УСБУ в області по вул. Чичеріна було проведено перевірку вантажного автомобіля, який перевозив до м. Дніпродзержинська без відповідних документів лікарські препарати, що належать ТОВ з юридичною адресою в м. Києві. Під час перевірки з незаконного обігу вилучено біля одного міліонна пігулок фальсифікованих лікарських засобів без будь-яких документів, котрі підтверджують законність виготовлення, перетину кордону України, легальності транспортування, зберігання та реалізації.

Того ж дня було перевірено господарську діяльність, пов’язану з обігом лікарських препаратів, складу в м. Дніпропетровську, де вищевказаний автомобіль отримав свій вантаж.

Під час перевірки складських приміщень із незаконного обігу було вилучено понад 20 млн пігулок фальсифікованих лікарських засобів також без документів.

Склад обслуговували три іноземця, законність перебування котрих на території України перевіряється.

Загальна оптова вартість вилученого складає біля 18 млн грн. Частина медпрепаратів прострочена та незареєстрована на території України, деякі потребують спеціального ліцензування. Їх використання могло поставити під загрозу життя та здоров’я громадян.

Данні факти зареєстровані Красногвардійським райвідділом Дніпропетровського міського управління міліції. Відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів), ч.2 ст.321 – 1 (Фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) КК України. Санкція першій з вищевказаних статей передбачає штраф до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, а другої - штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років та позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини, обладнання для їх виготовлення та майна.

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014