-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Дніпропетровській обаласті припинили діяльність «підпільного» цеху з виготовлення фальсифікованого пива, яке з 2012 року збувалось через торгівельну мережу дніпропетровцям.

Незаконно діючий дніпропетровський «ділок» відкрив «підпільну» броварню в одному з приміських районів Дніпропетровська, а разом з ним, для солідності, і офіс у центрі міста. Вдалося йому оформити і деякі дозвільні документи, хоча сама пивоварня знаходилася в такому жахливому стані, що про ніякі санітарні дозволи не доводилося і мріяти. Втім, офіс з продажу пива розпочав роботу, а вироби «підпільного» цеху потекли у бокали дніпропетровських любителів пива.

Спека, що майже все літо стоїть у місті, заставляла закривати дніпропетровців очі на якість товару, а разом з тим збагачувала незаконне підприємство. Роботу «пивоварів» припинили співробітники оперативного та слідчого управління Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області які провели обшуки у офісі «фірми» та у цеху розливу пива. Під час обшуку вилучено сировину, тару, обладнання, первинну документацію та готове для споживання «пиво» у кількості 15 тон.

Прибутки пивоварів, а разом з тим і збитки бюджету підраховує слідче управління ГУ Міндоходів області, а «пивоварам» загрожує санкція за статтею 204 Кримінального кодексу України. А от поява недоброякісного пива від «підпільної» броварні, дніпропетровським любителям хмільного напою вже не загрожує.

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014