-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Спільними діями фахівців Дніпропетровської митниці Міндоходів та митних органів Королівства Нідерланди нещодавно було викрито схему ввезення товару із заниженням вартості товару шляхом надання для митного контролю в Україні документів з недостовірними даними стосовно відправника та одержувача товару, а також його вартості.

Детальні факти цієї справи свідчать, що при митному оформленні імпортований товар «цифрові фотоапарати та цифрові телетюнери» був задекларований підприємством «К» як такий, що ввозиться на територію України на підставі зовнішньоекономічного контракту, укладеного між британською компанією-продавцем та дніпропетровським підприємством-покупцем за ціною майже 62 тисячі американських доларів.

Дніпропетровською митницею Міндоходів до митних органів Королівства Нідерланди направлено запит щодо підтвердження наявності укладеного контракту та дійсної вартості цифрової техніки, на який західні колеги надіслали документи, що підтверджують продаж цифрової фототехніки голландською компанією та відправлена в нашу країну без участі британської компанії-посередника. При цьому справжня вартість відправлених в Україну товарів складає понад 182 тисячі Євро.

Тож, посадові особи підприємства «К» при імпорті товарів в Україну намагались неправомірно занизити вартість продукції більше ніж у 3 рази.

У відношенні керівника підприємства «К» складено протокол про порушення митних правил. Здійснюється провадження і готуються матеріали до передачі в суд для притягнення винної особи до передбаченої Митним кодексом України відповідальності.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014