-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

- Співробітниками лінійного відділу на ст. Павлоград, на 101 км перегону ст. Павлоград-2 – ст. Богуславський, був затриманий 54-річний місцевий мешканець, який поцупив 19 шт. закладних болтів у зборі.

- Правоохоронцями-транспортниками лінійного відділу на ст. Синельникове, був затриманий 36-річний місцевий мешканець, який на 1030 км перегону ст. Синельникове-1 - ст. Зайцеве скоїв крадіжку 7 метрів кабелю живлення.

Матеріали кримінальних правопорушень зареєстровано у єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Затримані перевіряються на причетність до аналогічних кримінальних правопорушень.

- Транспортними міліціонерами лінійного відділу на ст. Дніпропетровськ, на першій платформі залізничної станції, був затриманий 31-річний місцевий мешканець, у якого виявили та у присутності понятих вилучили з кишені куртки штик-ніж з ознаками холодної зброї. Вилучений речовий доказ направлено на дослідження до НДЕКЦ УМВС України на Придніпровській залізниці.

Матеріал кримінального правопорушення зареєстровано у єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч. 2 ст. 263 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв) Кримінального кодексу України.

- Транспортними міліціонерами лінійного відділу на ст. Запоріжжя, під час слідування у приміському потязі сполученням «Запоріжжя – Бурчацьк», була затримана 44-річна місцева мешканка, у якої виявили та у присутності понятих вилучили посвідчення ветерана праці з явними ознаками підробки. Вилучений речовий доказ направлено на дослідження до НДЕКЦ УМВС України на Придніпровській залізниці.

Матеріали кримінальних правопорушень зареєстровано у єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч. 1 ст. 358 (Підроблення посвідчення або іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його підроблювачем чи іншою особою або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут) Кримінального кодексу України.

- Транспортними міліціонерами лінійного відділу на ст. Синельникове, був затриманий 30-річний місцевий мешканець, у якого виявили та у присутності понятих вилучили з шапки згорток з наркотичною речовиною «марихуана». Вилучений речовий доказ направлено на дослідження до НДЕКЦ УМВС України на Придніпровській залізниці.

Матеріал кримінального правопорушення зареєстровано у єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

СЗГ УМВС України на Придніпровській залізниці

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014