-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

18 жовтня поточного року перший заступник начальника Дніпропетровської митниці Вадим Борса передав Дніпропетровській обласній науковій бібліотеці три посібники для вивчення французької мови, що мають історико-культурну цінність: M.D. Berlitz Deuxieme livre, 1915 року видання, le Petit Figaro №7 та №10, 1914-1916 років видання.


Книги були предметом правопорушення, коли наприкінці минулого року громадянин Туреччини намагався їх вивезти на Батьківщину без оформлення належних документів та дозволів. У відношенні правопорушника митницею складено протокол про порушення митних правил, стародруки передано на склад митниці. Подальшу долю видань вирішив суд, за рішенням якого вилучений товар – книги передано в дохід держави.

Головний бібліотекар сектору рідкісних книг Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки Людмила Гурай розповіла, що ці видання були дуже популярними у свій час, їх використовували як підручник, словник та хрестоматія одночасно, адже вони мають уривки з класичних французьких творів, коментарі та ілюстрації, це робило їх доступними та цікавими. Наразі книги відкриті для користування читачам обласної наукової бібліотеки.

Довідка: Дніпропетровська митниця на постійній основі передає Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія предмети, що мають історико-культурну цінність. Серед останніх: Малый энциклопедический словарь, 1909 року видання, підручник для вивчення французької мови Grammaire Francaise, 1939 року, «Риэго» Резина Г., 1937 року.

Прес-служба Дніпропетровської таможніНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014