Шановні земляки! Дорогі наші ветерани Другої світової війни, працівники тилу, в'язні нацистських концтаборів, діти війни!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

З почуттям глибокої вдячності за ваші героїзм, відвагу і самопожертву, проявлені в боях з нацизмом, вітаю вас з одним із найбільш значущих свят в історії народу України - Днем Великої Перемоги над гітлерівською Німеччиною!

Ціною подвигу й життя мільйонів солдатів і офіцерів, загиблих на фронтах тієї найстрашнішої в історії людства війни, закатованих і розстріляних у нацистських концтаборах, містах і селах, позамежної напруги в тилу, була завойована ця Велика Перемога. Пам'ять про героїв-переможців, тих, хто приніс мир на нашу рідну землю і захистив весь світ від нацизму, тих, хто, не шкодуючи ні сил, ні здоров'я, в тилу забезпечував фронт усім необхідним для Перемоги, живе у наших серцях зараз і буде жити вічно в пам'яті прийдешніх поколінь. Наш теперішній спільний і головний обов'язок - об'єднання зусиль проти відродження найстрашнішого ворога сучасного людства - нацизму.

Від усієї душі бажаю всім вам найскорішого встановлення миру на всій нашій благодатній землі, міцного здоров'я, довгих років життя, життєвого оптимізму, любові, поваги близьких і оточуючих, добробуту та гідної героїв-переможців дійсних уваги й турботи держави!

Низький уклін вам за Великий Подвиг і Священну Перемогу!

Зі щирою повагою,

Артур Мартовицький, народний депутат України


e-max.it: your social media marketing partner

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 12.05.2017 10:49
  з пільг на транспорт почати монетизацію. наприклад в райцентрах і селах України один день в місяць ...

  Подробнее...

   
 • 22.04.2017 11:28
  люди подскажите куда звонить что б узнать попал ли на роботу брат ш павлоградская есть ли ...

  Подробнее...

   
 • 15.04.2017 22:49
  Страшно хочу посмотреть Сартра! Пожалуйста, подскажите, где в Павлограде(!) можно увидеть Сартра ...

  Подробнее...

Яндекс.Метрика