-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

За прогнозом Українського Гідрометцентру МНС України в найближчі 10 діб в Україні очікується дуже холодна, переважно без опадів погода.

З метою вжиття необхідних запобіжних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та аварій, пов’язаних із низькими температурами на системах життєзабезпечення (енерго-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення), об’єктах господарського комплексу, а також забезпечення безперебійного транспортного сполучення з населеними пунктами, зменшення матеріальних збитків та ймовірності загибелі людей під час сильних морозів, 27 січня 2012 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісія з питань ТЕБ та НС, на якій було розглянуто питання вжиття додаткових заходів щодо забезпечення функціонування господарства району в складних погодних умовах (сильних морозів).

Наказом начальника цивільного захисту – голови райдержадміністрації Полякова В. В. від 27 січня 2012 року № 1 “Про заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок різкого погіршення погодних умов” з 27 січня 2012 року уведено в дію Плани реагування органів управління і сил Юр’ївської районної ланки Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на метеорологічні надзвичайні ситуації, пов’язані з атмосферними явищами.

Головними лікарями КЗ „Юр’ївської ЦРЛ” Дніпропетровської обласної ради” Шумі М.Б. та районного КЗ „Юр’ївський Центр первинної медико-санітарної допомоги” Трофимук С.В. на базі Юр’ївської ЦРЛ, Новов’язівської та Чернявщинської амбулаторій ЗП СМ створено стаціонарні пункти обігріву для осіб, що потрапили в складні життєві обставини; організовано своєчасну медичну та психологічну допомогу постраждалим, та забезпечено їх лікування.

З метою організації і координації аварійно-рятувальних робіт з ліквідації НС місцевого рівня на території району, наказом уповноваженого керівника з ліквідації надзвичайної ситуації місцевого рівня створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру місцевого рівня та затверджено графік чергування членів штабу до моменту закінчення сильних морозів.

Відділ з питань НС Юр’ївської райдержадміністрації, http://www.yuryev-rn.dp.gov.uaНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014