-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

На нараді з питань пасажирських перевезень, яка відбулась наприкінці вересня, були присутні керівники підприємств – перевізників, члени сімей загиблих в Афганістані воїнів–інтернаціоналістів, начальник управління комунального господарства та будівництва міськвиконкому В.В. Разводов, начальник управління праці та соціального захисту населення Л.В. Бобровницька. Проводила нараду керуючий справами – заступник міського голови, голова міського конкурсного комітету з пасажирських перевезень А.В. Рябова. Під час засідання розглядались питання, пов’язані з перевезеннями пільгових категорій жителів міста, станом доріг, змінами в законодавстві тощо.

Від імені членів сімей загиблих воїнів—інтернаціоналістів до присутніх з проханням забезпечити безкоштовний проїзд звернувся голова «Союзу воїнів інтернаціоналістів» В.І. Дорохов. Перевізники погодились з рішенням. Тим більше, що таких сімей в нашому місті всього п’ять. Членам сімей загиблих воїнів–афганців будуть видані постійні безкоштовні проїзні документи, за якими вони будуть їздити в автобусах всіх, без винятку, маршрутів і без будь-яких обмежень.

По ситуації з компенсацією пільгових перевезень Л.В. Бобровницька повідомила, що кошти на відшкодування приходять нерегулярно, від 50 до 100 тис. грн. щомісячно, тому і затримується оплата цього виду перевезень підприємствам – перевізникам. Але борги минулого, 2010 року, вже погашені. Є поточна заборгованість держави в розмірі 297 тис. грн. Враховуючи, що перелік пільгових категорій Постановою Кабміну значно розширено, то навантаження на перевізників з перевезення пасажирів пільгових категорій збільшилася. З метою створення чіткого механізму розподілу компенсацій за пільгові перевезення, згідно розпорядження міського голови, з 10 жовтня буде проведено повне обстеження всіх пасажирських маршрутів міста (кожне підприємство перевірятиметься по 3 дні).

Щодо проведення ремонтних робіт на дорогах міста розповів начальник управління комунального господарства та будівництва міськвиконкому В.В. Разводов: “Роботи ведуться з березня й по теперішній час”. Інтенсивний ремонт доріг цього року забезпечено надходженнями з трьох бюджетів. В 2011 році за рахунок коштів міського бюджету (2,365 млн грн.) передбачено виконати:

- поточний ремонт дорожнього покриття на 28 вулицях міста на загальну суму 1820,088 тис.грн. (виконано на суму 1591,273 тис. грн., 88%);

- капітальний ремонт внутрішньо квартальних доріг (Балашовська, 14, Інтернаціональна, 67а, Дніпровська, 123) на загальну суму 391,227тис. грн. (виконано на суму 161,131 тис. грн., 41%);

- реконструкція вул. Дзержинського – 866,791 тис. грн. (виконано роботи на ділянці вул. Шутя на суму 853,231 тис. грн.);

- роботи з виправлення профілю основи дороги (на вулицях Плеханова, Південна, Калініна, Московська, Куйбишева) на загальну суму 103,395 тис. грн. (виконано на суму 80,0 тис. грн., 77%).

З обласного бюджету виділено 300,0 тис. грн. на поточний ремонт чотирьох вулиць міста (Котовського, Калініна, Карла Маркса, просп. Шахтобудівників). Підрядною організацією ТОВ «Павлоградбуд» роботи виконано в повному обсязі в межах фінансування.

За рахунок субвенції державного бюджету передбачено виділення майже 2 млн 623 тис. грн на виконання поточного ремонту 14 вулиць міста. Підрядної організацією «Белвас» уже виконано роботи на вулицях Новоселівськой, Полтавськой, Садовніченко, Радянськой, Інтернаціональной, Попова, Озерна, Фрунзе, Шевченко, провулку Комунальному. Інші 4 вулиці (Ленінградська, Верстатобудівників, Поштова, Войнової) планується виконати на початку жовтня 2011 року.

Якість проведених робіт знаходиться на постійному контролі у керівництва міста. Розрахунок з виконавцем здійснюється лише після оцінки якості ремонту доріг.

Василь Васильович уважно вислухав побажання та пропозиції перевізників й запевнив, що на наступний рік проситимуть коштів на ремонт доріг не менше цього року, що надасть можливість покращити стан і інших доріг міста.

Про внесення змін до Закону України “Про автомобільний транспорт” присутнім розповів регіональний представник Головавтотрансінспекції Чорний В.Є.

http://pavlograd-official.orgНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014