-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Місяць травень – найкращій місяць у році. Весна приходить зі своїм сонячним промінням і днями повної радості. І в один з таких весняних днів, у другу неділю травня увесь світ відзначає День Матері. Саме в цей день все людство вшановує жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі. Не оминуло це свято і установи виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області, де відбувають покарання жінки.

Жінки не один день готувалися до цього дня аби порадувати своїх матусь, привітати та подякувати їх. В Павлоградській виправній колонії № 142 провели годину поезії під гаслом «Люба ненька ти моя». Дівчата читали свої власні вірші, де висловлювали свою любов до рідної неньки, адже важко бути матір’ю, особливо в тих випадках, коли діти своїми вчинками приносять біду і прикрощі їй своєю байдужістю, егоїзмом, самовпевненістю.

В Дніпродзержинській виправній колонії № 34 емоційно і дуже яскраво пройшов концерт підготовлений дітьми творчих колективів Дніпродзержинського металургійного комбінату, який як з задоволенням подивились як засуджені, так і співробітники колонії. В рамках програми диференційованого виховного впливу «Духовне відродження» було проведено лекцію «Не слід забувати наших матерів». Дуже цікаво пройшла виставка стінгазет, присвячена матерям, яка ще тиждень буде демонструватись в клубі установи. Завершилось свято підведенням підсумків конкурсу авторських віршів. І нехай більшість з них не були ідеальними, однак написані вони були від душі, тому сприймались присутніми тепло і з великим задоволенням.

Такі заходи в установах області проводяться не вперше і стають гарною та доброю традицією. Такі свята відкривають творчій потенціал засуджених жінок, дають можливість проявить себе та свою індивідуальність, вони ще й мають свій арт-терапевтичний ефект, допомагають визнати свої помилки, стати на шлях виправлення, щоб після звільнення стати корисними суспільству.

Дмитро Катюха, Світлана Костюкова, управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014