-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(2 голоса, среднее 3.00 из 5)

Виконавчий комітет Павлоградської міської ради нагадує суб'єктам господарювання, що згідно розпорядження міського голови від 27.02.2014 р. №49-р "Про протидію поширення алкоголю та тютюну серед дітей", в місті створено робочу групу, затверджено план дій та заходи з питань протидії поширення алкоголю та тютюну серед дітей.

Згідно даного розпорядження, робочою групою у складі спеціалістів відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва, представників відділу кримінальної міліції у справах дітей та Західнодонбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській обл. щотижня, систематично проводяться рейдові заходи.

Протягом 2014 року було проведено 32 рейдових та профілактичних заходів, складено 9 адміністративних протоколів, які розглянуті адміністративною комісією, створеною при міськвиконкомі. По відношенню до продавців прийняті рішення на загальну суму штрафів 4930 грн. Дані протоколи направлені в обласну податкову інспекцію для вжиття відповідних мір реагування. На суб'єктів господарювання накладаються штрафні санкції у розмірі 6800 грн. та їх позбавляють ліцензії на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями.

Під час рейдів відпрацьовуються всі місця концентрації дітей, культурні та торговельні заклади. Перевіряється режим роботи об'єктів, відповідно до вимог рішення виконкому Павлоградської міської ради від 22.12.2010 р. №1 316 "Про внесення змін до рішення виконкому від 24.11.10 р. № 1201 "Про встановлення режиму роботи об'єктів сфери торгівлі та послуг в м. Павлоград".

Суб'єктам підприємницької діяльності необхідно провести роз'яснювальну роботу серед продавців своїх об'єктів торгівлі щодо недопущення продажу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів неповнолітнім.

Продавець зобов'язаний отримати у покупця, який купує алкогольні, слабоалкогольні напої або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку. У разі відмови покупця надати такий документ, продаж алкогольних напоїв та тютюну такій особі забороняється.

Також нагадуємо всім суб'єктам господарювання, що на кожному торговому об'єкті повинна висіти табличка про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім.

Зазначаємо, що з даного питання відкрита та працює «гаряча лінія» (066) 283 53 06; (095) 908 30 91 в відділі кримінальної міліції у справах дітей Павлоградського МВ ГУМВС.

Відділ розвитку споживчого ринку та підприємництва Павлоградської міськради

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Комментарии   

 
0 #1 Продавати неповнолітнім тютюн та алкоголь - це злочин!Guest 20.06.2014 08:32
А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут в доме напротив не представляю!Рас питие спиртных напитков идёт в открытую.Слушат ь ночью всякую пьянь, которая не даёт отдыхать, загаживает газоны и пр.Далее, кафе "Жасмин" в центре. Это вообще притон малолетних алкоголиков и наркоманов. Почему это заведение в выходные дни работает и до часу, и до двух ночи? На каком основании? Рядом детское отделение больницы. Что нужно ещё объяснять? Работать надо, уважаемая власть города, а не бумажки писать!Люди вас для чего выбирали?
Цитировать | Сообщить модератору
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014
Вторник, 01. Июль 2014