-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Ще в березні 2011 року Верховною Радою України ухвалено закон, яким передбачено підвищення розміру державної соціальної допомоги на догляд інвалідам I групи та визначено залежність її розміру від підгрупи А чи Б.

Допомога в нових розмірах буде виплачуватися з 1 січня 2012 року.

Відповідно до чинного законодавства органи Пенсійного фонду виплачують державну соціальну допомогу на догляд лише інвалідам Великої Вітчизняної війни та прирівняним до них особам.

Передбачено, що розмір державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни, віднесеним до підгрупи А I групи, які отримують пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб» буде збільшено з 50% до 100% прожиткового мінімуму. Тобто, розмір цієї допомоги буде збільшено вдвічі.

Нагадаємо, що на сьогодні розмір такої допомоги у зазначеної категорії осіб становить 392 грн. (50% від прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність (з 01.10.2011 – 784 грн. х 50% = 392 грн.).

Особам, які належать до інвалідів війни та отримують пенсію за іншими пенсійними програмами, та мають I групу інвалідності категорії А розмір допомоги на догляд збільшить з 15% до 30% прожиткового мінімуму. Тобто, розмір цієї допомоги також буде збільшено в два рази.

У даний час розмір такої допомоги у зазначеної категорії осіб становить 117,6 грн. (15% від прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність (з 01.10.2011 – 784 грн. х 15% = 117,6 грн.).

Прикінцевими положеннями Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» щодо державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни» визначено, що раніше призначена державна соціальна допомога на догляд підлягає перерахунку з урахуванням нових норм за матеріалами пенсійних справ.

Питання встановлення інвалідності, в т.ч. віднесення до підгрупи А чи Б залежно від ступеня втрати здоров’я інваліда та обсягу потреби в постійному сторонньому догляді, допомозі або нагляді віднесено до компетенції органів медико-соціальної експертизи.

Враховуючи, що переважна більшість висновків медико-соціальної експертної комісії, наявних у пенсійних справах, не містить інформації щодо віднесення інвалідів війни І групи до підгрупи А чи Б, в даний час органами Пенсійного фонду проводиться робота по отриманню від

МСЕКів відомостей про встановлення інвалідам війни I групи підгруп А чи Б.

Перерахунки допомоги з 1 грудня 2012 року будуть проведені автоматизовано.

Джерело: http://pavlograd-official.orgНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014